Malkara'da 'Ulu çınarlarımızla ağaç dikiyoruz' etkinliği

 Malkara'da 'Ulu çınarlarımızla ağaç dikiyoruz' etkinliği

TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçesi Belediyesi, Sinanpaşa Ağaçlandırma Sahası'nda, 'Ulu çınarlarımızla ağaç dikiyoruz' etkinliği düzenledi.

Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçesi Belediyesi, Sinanpaşa Ağaçlandırma Sahası'nda, 'Ulu çınarlarımızla ağaç dikiyoruz' etkinliği düzenledi.


Etkinliğe Malkara Belediye Başkan Vekili Volkan Soğancılar, başkan yardımcıları, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, TEMA üyeleri, muhtarlar, vatandaşlar ve çocuklar katıldı. TEMA Malkara gönüllü sorumlusu Hasan Akçay, "Bu etkinliği çok değerli büyüklerimizle birlikte yapmak ayrı bir mutluluk kaynağı. Öncelikli olarak bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan başta Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul olmak üzere belediye personellerimize ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Umarım bu tür etkinliklerimiz süreklilik arz eder. Bizler Malkara TEMA ailesi olarak gönüllü olarak yürütmekteyiz. Gönüllü olmak o kadar kolay değil. Gönlünü çevreye adamış insanların çok olması geleceğimizin teminatı. Umarım gönüllüleri çoğaltırız. Bizlerde gönüllü sorumlular olarak Malkara'da bu çalışmaları yürütmeye çalışıyoruz ve başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu başarı asla yeterli değildir. Daha başarılı olabilmek için desteklere ihtiyacımız var. Bu bağlamda da Malkara Belediyemiz bu dönemdeki desteği gerçekten çok önemli. Ben huzurunuzda bizden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul'a teşekkür ediyorum. Gelecek nesillerimize yaşanabilecek bir dünya bırakmak dileğiyle hepinize saygılar sunarım" dedi.


Belediye Başkan Vekili Volkan Soğancılar, "Sevgili misafirlerimiz öncelikle 'Ulu çınarlarımızla ağaç dikiyoruz' etkinliğine hepiniz hoşgeldiniz. Çocuklarımız geleceğimizin teminatı. Onlara en büyük mirası bırakmak üzere siz değerli ulu çınarlarımız ile birlikte fidanlarımızı dikeceğiz. Bunun gururunu yaşıyorum. Hepinizi Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul ve kendi adıma selamlıyorum" dedi.


Konuşmalarından ardından etkinliğine katılanlar fidan dikimi yaparken, pilav ve ayran ikramı yapıldı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS