Alternatif sahnede Flashback ile rock rüzgarı esti

Alternatif sahnede Flashback ile rock rüzgarı esti

TEKİRDAĞ'ın Süleymanpaşa ilçesinde alternatif sahne, gürültülü gitar akorları ve güçlü davul vuruşları ile dolu bir rock müzik konserine ev sahipliği yaptı.

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ'ın Süleymanpaşa ilçesinde alternatif sahne, gürültülü gitar akorları ve güçlü davul vuruşları ile dolu bir rock müzik konserine ev sahipliği yaptı. Namık Kemal Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Flashback topluluğu, sert müzik seven gençleri Alternatif Sahne’de bir araya getirdi.


Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Süleymanpaşa’daki sahne yetersizliğine çözüm üretmek ve üniversite öğrencilerinin sanatsal performanslarını sergilemelerine olanak sağlamak için Değirmenaltı Mahallesi’ndeki Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde hayata geçirilen Alternatif Sahne,Rock ağırlıklı repertuvarıyla Flashback topluluğunu ağırladı.


GENÇLER SERT MÜZİĞE DOYDU


Yerli ve yabancı Rock şarkılar seslendiren Flashback grubu, Alternatif Sahne’de adeta Rockrüzgârı estirdi. Türkiye’nin en sevilen Rock solistlerinden biri olanŞebnem Ferah şarkılarının yanı sıra efsane topluluk Cranberies, Evanesence ve George Michael gibi dünya çapında şarkıcıların eserlerine yer veren grup, Alternatif Sahne’de yerini alan rock müzikseverlere sert müzik dolu bir gece yaşattı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Flashback, dinleyicilerden yoğun alkış aldı.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS