‘Eğreti Gelin Ladik’ Çerkezköy’de izleyiciyle buluştu

‘Eğreti Gelin Ladik’ Çerkezköy’de izleyiciyle buluştu

BAŞROLLERİNDE Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı gibi isimlerin yer aldığı Eğreti Gelin Ladik filmi Çerkezköy’de gösterime girdi.

Onur KAYA/ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),(DHA)- BAŞROLLERİNDE Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı gibi isimlerin yer aldığı Eğreti Gelin Ladik filmi Çerkezköy’de gösterime girdi.


Nisan ayında vizyona giren 'Eğreti Gelin Ladik' filmi oyuncuları ile birlikte Çerkezköy’de izleyiciyle buluştu. Lemar Sinema Salonları’nda gerçekleşen gösterimde izleyiciler dramla kahkahayı bir arada yaşadı. Çerkezköy’e gelen ekipte Eğreti Gelin Ladik filminin yönetmen ve oyuncuları Zaim Güvenç ve Deniz Güvenç ile oyuncular Özgür Bacaksız ve Ali Ekber Aliekberov hazır bulundu. Sinemanın ardından yönetmen ve oyuncular sinemaseverlerle sohbet ederken, filmin yönetmen ve oyuncuları Zaim ve Deniz Güvenç Çerkezköy’ün sanata sahip çıkan bir ilçe olduğunu belirterek herkesin izlemesini dilediklerini ifade etti.


 Eğreti Gelin Ladik filmimin İstanbul, Ankara, Afyon, Marmaris’in ardından Çerkezköy’de de adından söz ettirdiğini kaydeden Deniz Güvenç ve Zaim Güvenç, "Film ekibinin kendi deyişleri ile 'Eğreti Gelin Kuşları bu seferde Çerkezköy'de havalanıyor. Kadınlara değer veren onların hakkını teslim etmeye çalışan bu film ilçemizde ve ülkemizin her tarafında adından söz ettirerek kadının hakkı kadına dedirtiyor. Çerkezköy ilçemiz böylesi sanatsal etkinliklerle daha da hayat bulurken bugünün tesisinde çok önemli rol sahibi olan Çerkezköy eski belediye meclis üyesi muhasebeci Demet Eroğlu'nun çabaları için ilçemiz adına teşekkür etmek gerekir" dedi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS