Evde eğitim gören Seda Nur'un karne sevinci

Evde eğitim gören Seda Nur'un karne sevinci

TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesinde evde eğitim hizmeti gören Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu öğrencisi Seda Nur Tüfek, karne sevincini evinde yaşadı.

 


Şaban KARDEŞ/ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),(DHA)- TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesinde evde eğitim hizmeti gören Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu öğrencisi Seda Nur Tüfek, karne sevincini evinde yaşadı. Tüfek, karnesini evinde okulun müdür yardımcısı Caner Gündoğdu'nun elinden aldı. 


Milli Eğitim Bakanlığı'nın evde eğitim hizmetinden yararlanan Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu 3/G sınıfı öğrencisi Seda Nur Tüfek'in karnesi müdür yardımcısı Caner Gündoğdu tarafından evinde teslim edildi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın engelli ve tedavileri süren çocuklara eğitim imkanlarından yararlanması için evde eğitim hizmeti verdiğini belirten okul yetkilileri, "Evde eğitim kararı olan okulumuz öğrencisi Seda Nur Tüfek'in karnesi müdür yardımcımız Caner Gündoğdu tarafından evinde teslim edildi. Dünyada en önemli olan şeylerden bir tanesi de sabretmektir. Sabrımız çok olursa ve üzerimize düşeni yaparsak her şey çok daha kolay olacaktır. Öğrencimizi ve öğrencimizin evine gelerek sabırla eğitim çalışmalarını yürüten Filiz Sed öğretmenimizi tebrik ediyoruz" dedi. 


Seda Nur Tüfek'in okuma yazmayı da öğrendiğini belirten okul idarecileri, Tüfek'e bundan sonraki eğitim hayatında da başarılar diledi. 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS