Malkara'da TSO'nun ilk kadın meclis başkanı Güngör oldu

Malkara'da TSO'nun ilk kadın meclis başkanı Güngör oldu

TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı seçiminde ilçede bir ilk yaşanarak Nurdan Altay Güngör başkanlığa seçildi.

 


Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),(DHA) TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı seçiminde ilçede bir ilk yaşanarak Nurdan Altay Güngör başkanlığa seçildi.


Malkara Ticaret ve Sanayi Odası'nda  yeni meclis başkanı, meclis başkan yardımcıları ve meclis katip üyesini seçmek için sandığa gidildi. En yaşlı üye sıfatıyla Aziz Orta, başkanlığında toplanan Malkara TSO, meclis başkanını seçti.  Bir üyenin katılmadığı ve 23 üyenin oy kullandığı seçimde üyelerden 15'inin oyunu alan Nurdan Altay Güngör. Malkara TSO'nun yeni dönemdeki Meclis Başkanı oldu. Güngör'ün yardımcılığına Aynur Çeşmeliler ve Salih Güler, meclis başkan yardımcısı, Mehmet Eskicioğlu da meclis katip üyesi oldu.


Malkara Ticaret ve Sanayi Odası'nda ikinci dönemi olduğunu söyleyen Nurdan Altay Güngör, "Destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Zor bir seçim sürecini atlattık. Bundan sonra çalışma zamanı. Meclis üyelerime destekleri için teşekkür ediyorum" dedi.
 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS