Süleymanpaşa Belediyesi'nin yol çalışmaları sürüyor

Süleymanpaşa Belediyesi'nin yol çalışmaları sürüyor

TEKİRDAĞ'ın Süleymanpaşa ilçe Belediyesi, kış mevsiminin sona ermesi ile birlikte vakit kaybetmeden başlattığı yol çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ'ın Süleymanpaşa ilçe Belediyesi, kış mevsiminin sona ermesi ile birlikte vakit kaybetmeden başlattığı yol çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Altyapı çalışmaları tamamlanarak Süleymanpaşa Belediyesine devredilen cadde ve sokaklar Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri’ne bağlı 6 ayrı ekip tarafından asfalt ve kilit taş kaplama çalışmaları işe vatandaşların kullanımına hazır hale getiriliyor. Altyapı çalışmaları bitme noktasına gelen Gündoğdu Mahallesi’nde, Köseilyas Caddesi ile Doğanca ve Bezirgân Sokak ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü çevresindeki yollar kilit taşla kaplandı. Zafer Mahallesi’nde bulunan Kırklar Tekkesi Sokak da yine kilit taş çalışması yapılarak hizmete sokuldu.

Altyapısı tamamlanan cadde ve sokakların yanı sıra daha önce yol çalışmaları tamamlanmış ancak kötü kullanım ve kış şartları nedeniyle yer yer hasar görmüş sokaklar da yol tamir ekipleri tarafından hızla onarılıyor. 100. Yıl Mahallesi Cenk, Özyol, Taş, Sever, Otocular, Esra, Talih ve Tuna Sokak’ta yol tamir çalışmaları tamamlanarak bu sokaklar vatandaşların istifadesine sunuldu. Öte yandan ısınan havalarla birlikte asfalt serim işlemleri de başladı. Bahçelievler Mahallesi TOKİ Konutları bölgesindeki caddelerde asfalt serim işlemleri gece gündüz süren çalışmalarla devam ediyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS