Süleymanpaşa'nın halk plajına yoğun ilgi

Süleymanpaşa'nın halk plajına yoğun ilgi

TEKİRDAĞ'ın Süleymanpaşa ilçe belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan 'Mutlukent Halk Plajı' vatandaşa 3 yıldızlı otel konforunda hizmet veriliyor.

TEKİRDAĞ,(DHA)-TEKİRDAĞ'ın Süleymanpaşa ilçe belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan 'Mutlukent Halk Plajı' vatandaşa 3 yıldızlı otel konforunda hizmet veriliyor. 


Süleymanpaşa Belediyesi, geçtiğimiz yıl açılışını yaptığı Mutlukent Halk Plajı’nda (Gündal) vatandaşların daha konforlu hizmet alması çalışmalarına devam ederken  boğulma riskine karşı cankurtaran hizmeti ile de emniyeti sağlıyor. Haziran ayı itibari ile hizmet vermeye başlayan Mutlukent Halk Plajı’nda şezlong, şemsiye, plaj masası, gölgelikler, duşlar, giyinme kabinleri, tuvaletler ve cankurtaran gözetim kulesi yer alıyor. Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından verilen hizmet aynı zamanda temiz denizi ve güvenlik amacıyla yapılan dubalama çalışması ile de dikkat çekiyor.


Hafta sonları günübirlik denize gelen vatandaşların doldurduğu halk plajı, hafta içinde de yazlıkçıların vazgeçilmez adresi oluyor. Kumbağ’da yaşanan boğulma vakalarının önüne geçmek için yapılan çalışmalar kapsamında Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde cankurtaran da hizmet verirken cankurtaran Kumbağ Mutlukent Halk Plajı önünde her gün 10.00 – 18.00 saatleri arasında görev yapıyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS