Tekirdağ toprağını bisikletle Çanakkale'ye götürüyorlar

Tekirdağ toprağını bisikletle Çanakkale'ye götürüyorlar

TEKİRDAĞLI bir grup bisikletçi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'nın organizasyonuyla Tekirdağ toprağını Çanakkale'ye ulaştıracak.

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞLI bir grup bisikletçi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'nın organizasyonuyla Tekirdağ toprağını Çanakkale'ye ulaştıracak.


"Çanakkale Tekirdağ'dan Başlar" sloganıyla  gerçekleştirilen etkinlikte yaklaşık 35 bisikletçi Valilik önünden gerçekleştirilen törenle Çanakkale'ye pedal çevirdiler. Hareket öncesi yapılan törende Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı'nın yanı sıra Gençlik ve Spor Şube Müdürü Sedat Akbıyık ve Tekirdağlı bisikletçiler hazır bulundu. Saygı duruşuı ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı, bu güzel etkinliğe katılan bisikletçilere teşekkür etti ve  Tekirdağ toprağını bisikletçilere teslim etti. Bisikletçiler adına konuşan Suat Durmaz da bisikletçilere teknik kurallar hakkında bilgiler  verdi ve  gidecekleri  186 kilometrelik yol için kendilerine desteklerini esirgemeyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak  ve ekibine teşekkür etti.

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS