Zabıta ve Jandarma’dan eğlence mekanlarına eş zamanlı denetim

Zabıta ve Jandarma’dan eğlence mekanlarına eş zamanlı denetim

TEKİRDAĞ'da Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Jandarma ekipleri ile Kumbağ ve Barbaros’ta umuma açık istirahat ve eğlence mekânlarını denetlemeye devam ediyor.

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ'da Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Jandarma ekipleri ile Kumbağ ve Barbaros’ta umuma açık istirahat ve eğlence mekânlarını denetlemeye devam ediyor.


Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, halkın güvenli alanda kaliteli hizmet almasını sağlamak amacıyla restaurant, bar, cafe ve alkollü eğlence mekânlarına gece geç saatlere kadar denetimler yaptı. Yapılan denetimlerde İlçe Jandarma ekipleri ise asayiş uygulamaları ve kontroller gerçekleştirdi. Kumbağ ve Barbaros mahallelerinde faaliyet gösteren umuma açık istirahat ve eğlence mekânlarında gerçekleştirilen denetimlerde işyeri açma ve çalışma ruhsatı, canlı yayın ruhsatı, tütün ve alkol düzenleme belgesi ve işletme içerisindeki ses düzeyi kontrol edilirken, jandarma ekipleri ise üst araması ile kimlik kontrolü ve sorgulaması yaptı.


İşletmelere kaçak olarak kolay yollarla temin edilen alkollü içki ve tütün mamullerinin satışının önüne geçebilmek için Bandrollü Ürün İzleme Sistemi (BÜİS) cihazı ile Jandarma tarafından kontroller yapıldı.“Süleymanpaşa halkının güvenliği ve sağlığı için jandarma ekipleri ile denetimlerimiz aralıksız devam edecek” diyerek konu hakkında açıklamalarda bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; ‘’İlçe Jandarma ekiplerimiz ile ortaklaşa denetimler gerçekleştirdik. Denetimler boyunca her kurum kendi sorumluluğundaki konularda kontrollerini sağladı. İlçe halkımızın huzuru ve güveni için bu tür denetimlerimiz belirli periyotlar halinde devam edecek.’’ ifadelerini kullandı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS