Başkan Bekler; 'Projelerimizin yüzde 95'ni tamamladık

Başkan Bekler; 'Projelerimizin yüzde 95'ni tamamladık

TOKAT'ın Turhal ilçesi Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, 2014 yılından bu yana verilen hizmetleri düzenlediği lansman töreninde tanıttı.

Fatih YILMAZ/TURHAL,(Tokat),(DHA) - TOKAT'ın Turhal ilçesi Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, 2014 yılından bu yana verilen hizmetleri düzenlediği lansman töreninde tanıttı. Başkan Bekler, 4 yılda 243 milyon TL bütçe ile projelerinin yüzde 95'ini tamamladıklarını söyledi.  

Turhal Belediye BaşkanI Yılmaz Bekler, 2014 yılından itibaren belediyenin hayata geçirdiği projeleri '4 Yılda Büyük Değişim' sloganıyla düzenlediği lansman töreninde tanıttı.  Düzenlenen törene İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti ilçe teşkilat başkanları, mahalle muhtarları, STK temsilcileri katıldı.  Turhal Belediye Yılmaz Bekler'in sunumunu bizzat gerçekleştirdiği tören slayt gösterisiyle başladı. Son 4 yıllık görev süresinde gerçekleştirilen projeleri içeren slaytla konuşmasına başlayan Başkan Bekler, ilçeyi tanıtan bir sunum yaptı. 

'TURHAL'DA YAŞAYAN HERKESE PROJELER ÜRETTİK'

Turhal için büyük hayallerin peşinden koşmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Yılmaz Bekler, "Kaynağı akılcılık olan hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için, önümüzdeki tüm engelleri kaldırarak çağdaş, yenilikçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla ve 24 saat prensibi ile yeni rekorlara imza atmak için çalışıyoruz. 2104 yılında Turhal’da dolu dizgin bir hizmet yarışı başlattık. Ve şükürler olsun, hatırı sayılır bir mesafe aldık. Türkiye’nin şehircilik başarılarından birine imza attık. Tüm hedefimiz bir taraftan şehrimizin tüm kalkınma alanlarında gelişmesini sağlarken, diğer taraftan şehrimizi, yerel ekonomik ve sosyal kalkınma sağlayacak bir projeksiyon çerçevesinde örmektir. Altyapı yatırımları, kentsel dönüşüm, parklar, bahçeler, otoparklar, ulaşım projeleri gibi tüm projelerimizde Turhal'da yaşayan herkese projeler ürettik. Hangi konuda kimin için ne hizmet üretiyorsak sizlerin taleplerini ve uyarılarını dinleyerek yönlendirmeleri sonucu gerçekleştirdik" dedi.

FOTOĞRAFLI 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS