Başkan Eroğlu, üniversite öğrencilerini otogarda karşıladı

Başkan Eroğlu, üniversite öğrencilerini otogarda karşıladı

TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine kayıt yaptırmak için şehre gelen öğrenciler ve ailelerini otogarda karşılayarak, "hoş geldiniz" dedi.

Halil İbrahim YEL/TOKAT,(DHA) - TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine kayıt yaptırmak için şehre gelen öğrenciler ve ailelerini otogarda karşılayarak, "hoş geldiniz" dedi. 

Tokat Belediye Başkanlığınca Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesini (GOÜ) kazanıp kayıt yaptırmak için kente gelen öğrenciler otogarda karşılanıp şehre ilişkin bilgilendiriliyor. Kayıt işlemleri için yardımcı olunup ihtiyaçları karşılanıyor. Tokat Belediyesi standını ziyaret eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat'ı hem tanıtmak hem de öğrencileri karşılamak için böyle bir program hazırladıklarını belirtti. Eroğlu, "Geçen haftaya kadar öğrencilerimiz nereye yerleştikleri konusunda heyecanla bekliyorlardı ve ÖSYM'nin sonuçları açıklamasıyla bu heyecanları nihayete erdi. Biz de Gaziosmanpaşa Üniversitemizi kazanan ve kayıt yaptıracak olan tüm Türkiye'den gelecek olan evlatlarımızı karşılamak onlara hem hoş geldin demek hem Tokat'ı tanıtmak hem bir takım materyalleri onlara vererek şehre ilk adım attıkları andan itibaren onları şefkatle kucaklamak için böyle bir program hazırladık. Arkadaşlarımız Türkiye'nin birçok yerinden gelen kardeşlerimizi karşılıyor, onlara yardımcı oluyor yapılması gereken herhangi bir şey olduğunda yapıyorlar. Gerektiğinde araç imkanı da sağlıyoruz. Güzel imkanları onlara sunarak hem Tokat'ı hem Tokat'ımın misafirperverliğini hem de sıcaklığını öğrencilerimize aksettirmeye çalışıyoruz. Hemen yanımızda Gençlik Kollarımızın Kampüse Hoş geldiniz programı var. Onlar da aynı bizim gibi gelen Üniversite öğrencilerimize şefkat elini uzatmış oluyorlar. Bütün amacımız şehrimizi daha iyi tanıtmak, şehrimize gelen insanları daha iyi ağırlamak, sorunları olduğunda yanlarında olduğumuzu onlara belirtmek için bu güzel çalışmayı yapıyoruz. Yaklaşık 10 gün daha standımız burada kalacak. Gelecek öğrencilerimize her anlamda destek olmaya devam edeceğiz. Tokat'ımızı tercih eden ve kazanan değerli kardeşlerimize bir kez daha hoş geldiniz diyorum. Sağlıkla Sıhhatle bir eğitim hayatı geçirmelerini temenni ediyorum. Allah nice nice başarılar versin." diye konuştu.

FOTOĞRAFLI 
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS