İşadamı Çelik, Tokat TSO Başkanlığına adaylığını açıkladı

İşadamı Çelik, Tokat TSO Başkanlığına adaylığını açıkladı

  TOKAT'ta sağlık sektöründe faaliyet gösteren Ali Çelik, Nisan ayında yapılacak olan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimlerinde adaylığını açıkladı.

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA) -  TOKAT'ta sağlık sektöründe faaliyet gösteren Ali Çelik, Nisan ayında yapılacak olan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimlerinde adaylığını açıkladı.

Tokat Organize Sanayi Bölgesinde sağlık sektöründe faaliyet gösteren, Tokatspor eski Başkanlarından Ali Çelik, nisan ayında gerçekleştirilecek olan TSO seçimlerinde aday olduğunu açıkladı. Çelik, ''Biz bu yola birileri ile ayrışmak, birileri ile kavga yapmak, kendimizi bir yere getirebilmek adına gelmediğimizi seçim kampanyamız döneminde de her aşamada da herkese hissettireceğiz. Küresel güçler, bir ülkeyi ve ya bir toplumu yok edebilmek için önce ajanları ile o toplumun içine dedikodu tohumları ekiyorlar, herkesin bir birini yok etmesi için bir mücadele ortamı oluşturuyorlar. Sonra millet birbirini yok ettikten sonra en son kalanı da onlar yok ediyor sonra o ortama hâkim oluyorlar. Böyle bir tuzağın içerisine düşmememiz lazım. Tokat’ın geleceği için bir araya geleceğiz, omuz omuza vereceğiz. Mücadele içerisine gireceğiz. Her saniyemizi, her dakikamızı o amacı gerçekleştirmek için geçireceğiz'' dedi.


FOTOĞRAFLI
 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS