Tokat'ta Cuma günü esnaf 1 saat kepenk kapatacak

Tokat'ta Cuma günü esnaf 1 saat kepenk kapatacak

TOKAT'ta Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı tarafından kent merkezinde bulunan AVM'lerin şehir dışına çıkarılması için 'Kahraman esnaf, süpermarkete karşı' sloganıyla 1 hafta önce imza kampanyası başlattı.

TOKAT, (DHA)- TOKAT'ta Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı tarafından kent merkezinde bulunan AVM'lerin şehir dışına çıkarılması için 'Kahraman esnaf, süpermarkete karşı' sloganıyla 1 hafta önce imza kampanyası başlattı.  Kampanya kapsamında Başkan Şaban Kaya, Cuma günü il genelinde 1 saatlik kepenk kapatma eylemi yapacaklarını söyledi. 


Tokat Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya, basın toplantısı düzenleyerek  'Kahraman esnaf süpermarkete karşı' sloganıyla başlatıkları imza kampanyası kapsamında Cuma günü saat 11.00 ile 12.00 arasında il genelinde üyelerinin  1 saatlik kepenk kapatma eylemi yapacaklarını söyledi.  Başkan Kaya açıklamasında, "AVM Büyük Marketlerin Şehir dışına çıkması,  zincir mağazalar çalışma saatlerine,  özellikle açılış ve kapanışlarda ve hafta sonlarına sınırlama getirilmesi, şube açılışlarına sınırlama getirilmesi , esnafımıza bir nebze olsun rahatlama sağlayacaktır. Bunun için imza  kampanyası için esnaflarımızın  20 Temmuz 2018 tarihinde saat 11.00 - 12.00 arası iş yerlerinin kapalı olacaktır. Ayrıca Başkan Kaya,  02 Ağustos 201 Ağustos'ta da Cumhuriyet Meydanında toplu imza töreni yapacaklarını söyledi.


FOTOĞRAFLI 

              


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS