Tokat'ta, MHP'de aday adaylığı başvuruları başladı

Tokat'ta, MHP'de aday adaylığı başvuruları başladı

 TOKAT'ta işadamı Ayhan Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Tokat Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA) -  TOKAT'ta işadamı Ayhan Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Tokat Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı. 

24 Haziran'da yapılacak olan milletvekilliği için, işadamı Ayhan Özçelik, MHP Tokat İl Başkanlığı'nda 27'inci dönem milletvekili genel seçimleri için aday adaylığı açıkladı. 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin önemli olduğunu kaydeden Özçelik, "Bu seçim her şeyden önce Türkiye Cumhuriyeti Devlet'inin bekasını teminat altına alma seçimidir.  Türk milletinin istiklal ve istikbalini teminat altına alma seçimidir. Bu seçim ülkemiz üzerinde oynanmakta olan büyük oyunu bozma seçimidir. Böyle bir durumda ülkemize milletimize ve memleketimize sahip çıkmak hepimizin ortak görevi olmalıdır. Türk milliyetçisi olarak 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27'inci dönem milletvekili genel seçimlerinde mensubu olmaktan her daim şeref duyduğum MHP'den Tokat Milletvekili aday adayı olduğumu açıklıyorum" dedi. 


FOTOĞRAFLI 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS