Turhal Belediyesi'nden Ramazan etkinlikleri

Turhal Belediyesi'nden Ramazan etkinlikleri

TOKAT’ın Turhal ilçesi Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri her gün farklı bir program ile devam ediyor.

TOKAT,(DHA) - TOKAT’ın Turhal ilçesi Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri her gün farklı bir program ile devam ediyor.

Milli Egemenlik Parkı'nda düzenlenen programlara ilçe sakinleri yoğun ilgi göstermeye devam ederken, dün akşam ünlü ilahi sanatçısı Sedat Uçan Turhallılar'la bir araya geldi. Birbirinden güzel ilahileri ilçe sakinleri için seslendiren ünlü sanatçı, seyircilere de duygu dolu anlar yaşattı. Turhallıların gönlünü fetheden Sedat Uçan’ın, İsrail’in Kudüs’te gerçekleştirdiği zulüm karşısında Filistinliler için seslendirdiği 'Kanayan Yara Filistin' adlı eserini dinleyenler gözyaşlarına engel olamadı. Programında sonunda Turhallılarla bir Ramazan akşamını paylaşmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Sedat Uçan, Ramazan ayının manevi ruhuna etkinliklerle katkı sunan Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler'e, Bayın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yavuz Cengiz'e ve ekibine teşekkür etti. 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS