Zile'ye yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapılacak

Zile'ye yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapılacak

TOKAT'ın Zile ilçesi Kaymakamı Adnan Tezcan, ilçede yeni yapılacak İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ile yapımları devam eden Zile Hükümet Konağı binası ve İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binaları hakkında açıklamada bulundu.

TOKAT,(DHA) - TOKAT'ın Zile ilçesi Kaymakamı Adnan Tezcan, ilçede yeni yapılacak İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ile yapımları devam eden Zile Hükümet Konağı binası ve İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binaları hakkında açıklamada bulundu. 

Zile Kaymakamı Adnan Tezcan, ilçe merkezinde yapımı devam eden Zile Hükümet Konağı binası ve İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binalarının son durumu hakkında bilgi verdi. Yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının da Nisan ayı içerisinde ihalesinin yapılacağını söyleyen Tezcan, binanın yatırım programına girdiğini söyledi. Yapılacak yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının kullanım alanı olarak şimdiki mevcut binanın iki katı olacağını, bodrum katı ile birlikte 4 katlı binanın 2 bin 500 metrekare alanda hizmet vereceğini belirten Tezcan, yapımı devam eden Zile Hükümet Konağının  bu yıl sonunda biteceğini de hatırlattı.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS