Köprübaşı, Adnan Kahveci koşusuna hazırlanıyor

Köprübaşı, Adnan Kahveci koşusuna hazırlanıyor

TRABZON'un Köprübaşı ilçesinde bu yıl 2'incisi organize edilecek Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu'nun hazırlıklarına başlandı.

Emre KOLTUK/TRABZON,(DHA) - TRABZON'un Köprübaşı ilçesinde bu yıl 2'incisi organize edilecek Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu'nun hazırlıklarına başlandı.


Geçen yıl büyük bir katılımla ilki düzenlenen Adnan Kahveci Köprübaşı Halk Koşusu'nun ikincisi düzenleniyor. Bu yıl yol koşusu olarak gerçekleştirilecek olan yarışın, 17 Haziran’da yapılacağı duyuruldu.  2'inci Adnan Kahveci Köprübaşı Yol Koşusu, Beşköy Adnan Kahveci Okulu önünden başlayıp, Köprübaşı merkezde ise son bulacak.


PARA VE FORMA ÖDÜLÜ


Trabzon Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün yanı sıra, Köprübaşı Kaymakamlığı ve Belediyesi, Atletizm İl Temsilciliği, İstanbul Trabzon Federasyonu, İstanbul Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği ve Göktürk Trabzonlular Derneği tarafından organize edilecek olan yarışma sonunda dereceye giren koşuculara para ödülü ile Trabzonspor forması ve çeşitli hediyeler dağıtılacak. 


Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Atletizm İl Temsilciliğinden Adem Batar ve Hasan Ata ile İstanbul Trabzon Federasyonu Gençlik ve Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Göksal Purtuloğlu, 5 kilometrelik koşuda sporcuların yanı sıra halkın da yarışabileceğini açıkladı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS