Trabzon’da 'Gençlik Haftası' coşkusu

Trabzon’da 'Gençlik Haftası' coşkusu

– TRABZON’da 15-19 Mayıs tarihleri arasında Gençlik Haftası ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde binlerce öğrencinin katılımıyla yürüyüş düzenlendi, Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

Selçuk BAŞAR/TRABZON,(DHA) – TRABZON’da 15-19 Mayıs tarihleri arasında Gençlik Haftası ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde binlerce öğrencinin katılımıyla yürüyüş düzenlendi, Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu. 


Trabzon Valiliği önünde toplanan öğrenciler ellerinde Türk bayrağıyla Atatürk Alanı'na kadar yürüdü. Yürüyüşe üzerinde Atatürk resminin yer aldığı kırmızı-beyazlı tişörtlü öğrencilerin yanı sıra çok sayıda askeri personel de eşlik etti. Gençlik Haftası dolayısıyla düzenlenen çelenk sunum törenine Trabzon Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Şube Müdürleri ve binlerce genç öğrenci katıldı. Etkinlikte Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.  Yoğun ilginin olduğu program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sona erdi.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS