Yomraspor tesislerine kavuşuyor

Yomraspor tesislerine kavuşuyor

– TRABZON’un Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ile birlikte Yomraspor tesislerinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

TRABZON (DHA) – TRABZON’un Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ile birlikte Yomraspor tesislerinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.


Trabzon’un Yomra ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ile birlikte Yomraspor tesislerinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Sağıroğlu, Yomraspor’un yeni tesisinin ihalesinin yapılıp çalışmalara başlanacağını ifade etti. Sağıroğlu, Yomraspor’a kazandırılacak olan tesis için 1 Milyon 700 Bin TL ödenek çıkarıldığını belirterek şunları söyledi: 


“Yomraspor’umuzun 3. Lig’e çıkarak şampiyon olduğu yılda İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu vatandaşlarımıza ve Yomraspor taraftarlarımıza yeni tesis sözünü vermişti. Bizde gerekli takiplerini yaptık. Bakanımız Süleyman Soylu ve milletvekillerimizin katkılarıyla, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın da onaylarıyla 1 Milyon 700 Bin TL ödenek çıkarttık. Yomraspor’umuzun tesisini sahasıyla ve sosyal tesisiyle birlikte Yomra’mıza yakışır bir şekilde tamamlayıp hizmete sunacağız. Bu aşamada tesiste yaptığımız incelemelerimiz ardından projemizi Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne teslim ettik. 15 gün içinde ihalesini yapıp yapım çalışmalarına başlayarak, kısa sürede de Yomra’mızın hizmetine sunmuş olacağız.”


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS