Çatak Belediyesi, öğrenci ve öğretmenleri iftarda buluşturdu

Çatak Belediyesi, öğrenci ve öğretmenleri iftarda buluşturdu

VAN'ın Çatak Belediyesi, İlçe Merkezi'ndeki Muhammed Sait Aydın Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini iftarda buluşturdu.

ÇATAK,(Van)-(DHA)-VAN'ın Çatak Belediyesi, İlçe Merkezi'ndeki Muhammed Sait Aydın Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerini iftarda buluşturdu.


Ramazan ayı dolayısıyla her gün farklı etkinlikler düzenleyen Çatak Belediyesi, dün akşam da Muhammed Sait Aydın Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine, okulun yemekhanesinde iftar yemeği verdi. Öğrenci ve öğretmenlerin buluştuğu iftar programına, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Eşi Demet Akgül, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

İftar prograsına eşiyle katılan Kaymakam Akgül, ramazan ayının bolluk ve bereket ayı olduğunu belirterek,""Burada öğrencilerimizle iftar yapmaktan gurur duyuyorum. Öğrencilerimiz bizim geleceğimizin teminatı. Hem akademik başarı olarak, hem de sosyal başarı olarak sizlerden güzel şeyler bekliyoruz. Rabbim bizleri de, sizleri de utandırmasın. Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ın sizlere, ailelerimize, ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." dedi.

FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS