İpekyolu Belediyesi'nden Uludere Belediyesi'ne dost eli

İpekyolu Belediyesi'nden Uludere Belediyesi'ne dost eli

VAN'ın İpekyolu Belediyesi meclis kararıyla kardeş belediye ilan ettiği Şırnak'ın Uludere İlçe Belediyesi'ne dost eli uzattı.

VAN,(DHA) - VAN'ın İpekyolu Belediyesi meclis kararıyla kardeş belediye ilan ettiği Şırnak'ın Uludere İlçe Belediyesi'ne dost eli uzattı. İlçeye park ve bahçe projelerinde kullanılmak üzere kamelya, oturma bankları, çocuk oyun grubu parçaları, çim biçme makinası, çatısız piknik masaları, dekoratif saksılar ve farklı türlerde çiçek ve ağaç çeşitleri gönderdi. 


Şırnak'ın Uludere İlçe Belediyesi ile kardeş belediye olan Van'ın İpekyolu Belediyesi, İlçeye malzeme ve ekipman desteği verdi. Park ve bahçe projelerinde kullanılmak üzere kamelya, oturma bankı, çocuk oyun grubu parçaları, çim biçme makinası, çatısız piknik masaları, tahterevalli, zıpzıp, salıncak takımı, çöp kovaları, dekoratif saksılar ve farklı türlerde çiçek ve ağaç çeşitleri desteği verildi. Verilen destekten duydukları memnuniyeti dile getiren Uludere Belediyesi yetkilileri, emeği geçen belediye çalışanlarına teşekkür etti. 


FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS