Jandarma ekiplerinden milli oyunculara çiçekli karşılama

Jandarma ekiplerinden milli oyunculara çiçekli karşılama

VAN İl Jandarma Komutanlığı,dün Edremit ilçesindeki Nur Tatar Spor Salonu'nda  oynanan Türkiye A Milli Erkek ile Hollanda takımları arasındaki Voleybol 2018 CEV Avrupa Ligi Altın Kategori B Grubu ikinci maçı öncesi, her iki takımın oyuncu ve teknik antrenörlerini çiçeklerle karşıladı.

VAN,(DHA)- VAN İl Jandarma Komutanlığı,dün Edremit ilçesindeki Nur Tatar Spor Salonu'nda  oynanan Türkiye A Milli Erkek ile Hollanda takımları arasındaki Voleybol 2018 CEV Avrupa Ligi Altın Kategori B Grubu ikinci maçı öncesi, her iki takımın oyuncu ve teknik antrenörlerini çiçeklerle karşıladı.


Edremit ilçesi'ndeki Nur Tatar Spor Salonu'nda dün Türkiye A Milli Erkek takımı ile Hollanda arasında oynanan Voleybol 2018 CEV Avrupa Ligi Altın Kategori B Grubu ikinci maçı öncesi, Van İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, her iki takımın oyuncu ve teknik antrenörlerini çiçeklerle karşıladı. Milli takım voleybolcuları, üzerinde "Jandarmamızın 179'uncu yılı kutlu olsun' pankartı ile maça çıktı.Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan da, Türkiye A Milli Voleybol takımının 3-2 kazandığı maçı ilgiyle izledi.

FOTOĞRAFLI 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS