Kaymakam Öztürk,projesi dünya finaline kalan öğrenciyi makamında kabul edip, tebrik etti

Kaymakam Öztürk,projesi dünya finaline kalan öğrenciyi makamında kabul edip, tebrik etti

VAN'ın Merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, Filandiya'da düzenlenen ve 36 ülkenin katıldığı yarışmada binlerce proje arasında 'Nature and Environment' (Doğa ve Çevre) kategorisinde finale kalan Mehmet Akif Ersoy Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi Gürkan Kılıç'ı makamında kabul edip tebrik etti.

VAN,(DHA)-VAN'ın Merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, Filandiya'da düzenlenen ve 36 ülkenin katıldığı yarışmada binlerce proje arasında 'Nature and Environment' (Doğa ve Çevre) kategorisinde finale kalan Mehmet Akif Ersoy Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi Gürkan Kılıç'ı makamında kabul edip tebrik etti. Kaymakam Öztürk, 4 Nisan'da dünya finali için Filandiya'ya gidecek olan Kılıç ve öğretmenlerinin tüm ulaşım ve diğer masraflarını karşılayacağını söyledi.


Okul Müdürü Zeynel Abidin Akkuş, kendilerini makamında kabul edip, tebrik eden İpekyolu Kaymakamı Cemil Öztürk'ün, 4-7 Nisan tarihleri arasında Filandiya'da yapılacak olan dünya finali yarışması için tüm masraları karşıyacağını söyledi.

Akkuş, duyarlılğından dolayı Kaymakam Öztürk'e sonsuz teşekkür ettiklerini belirtti.

FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS