Kaymakam Yaşar'dan, AK Parti ilçe Başkanına 'Hayırlı olsun' ziyareti

Kaymakam Yaşar'dan, AK Parti ilçe Başkanına 'Hayırlı olsun' ziyareti

VAN'ın Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar, AK Parti Genel Merkezi tarafından ikinci kez, AK Parti İlçe Başkanlığı görevine ataması yapılan Adnan Aydın'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Barbaros KUL/ERCİŞ(Van)(DHA)-VAN'ın Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar, AK Parti Genel Merkezi tarafından ikinci kez, AK Parti İlçe Başkanlığı görevine ataması yapılan Adnan Aydın'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi.


Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yaşar,AK Parti Genel Merkezi tarafından yeniden  Erciş İlçe Başkanlığı görevine atanan Adnan Aydın'ı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Kaymakam Yaşar, Ak Parti Erciş ilçe başkanlığına yeniden atanan Aydın'a bundan sonraki görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Yaşar," Biz de bu süreçte 3.5 yıldır beraber çalıştığımız Ak parti ilçe başkanımız Adnan Aydın'ın ikinci kez ilçe başkanlığına  atanmasına çok sevindik.Hakikaten bize görüşümüz sorulduğunda da, aynı şeyi söyledik. Bu dönem Doğu ve Güneydoğu"da çalışan herkesin siyasi olsun, bürokratik olsun hangi makamı işgal ederse etsin her insanın fedakarlık yapması gereken bir dönem. Biraz önce başkanın da ifade ettiği gibi biz de kendimize göre bir takım fedakarlıklar yaptık. Adnan Aydın bey de,  bu süreçte elini taşın altına bırakarak fedakarca görevini yaptı. Kendisini yeniden bu göreve atayan Ak parti genel merkezine teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinin desteği bizim için çok anlamlıdır."dedi.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS