Altınova’da gençlik yürüyüşü yapıldı

Altınova’da gençlik yürüyüşü yapıldı

YALOVA’nın Altınova ilçesinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları nedeniyle düzenlenen ‘Gençlik Yürüyüşü’ ilçe protokolü, vatandaşlar, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’nın Altınova ilçesinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları nedeniyle düzenlenen ‘Gençlik Yürüyüşü’ ilçe protokolü, vatandaşlar, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.


Altınova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen gençlik yürüyüşü büyük ilgi gördü. Gençlik yürüyüşüne Altınova Kaymakamı Zafer Engin,  Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, daire amirleri, vatandaşlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.


Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Anıtı önünden başlayan yürüyüş, kaymakamlık binası önüne kadar sürdü. Kaymakamlık binası önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından tören son buldu.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS