Başkan Yardımcısı Güleç: Kapalı pazar yeri temmuz sonu açılacak

Başkan Yardımcısı Güleç: Kapalı pazar yeri temmuz sonu açılacak

YALOVA Belediye Başkan Yardımcıları Halit Güleç ve İlyas Özdemir, Adnan Menderes Mahallesi’nde yapımı tamamlanan 2.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA Belediye Başkan Yardımcıları Halit Güleç ve İlyas Özdemir, Adnan Menderes Mahallesi’nde yapımı tamamlanan 2. kapalı pazaryerinde incelemelerde bulundu.


Yalova Belediyesi tarafından Adnan Menderes Mahallesi’nde 5000 metrekare alana yapılan kentin 2. kapalı pazaryeri geçtiğimiz hafta içinde hizmete girdi. Resmi açılışı Temmuz ayı sonunda yapılacak olan 2. kapalı pazaryerinde incelemelerde bulunan Başkan Yardımcıları Güleç ve Özdemir, pazarcı esnafı ve vatandaşlardan gelen istek ve taleplerin yerine getirilmesi içinde birim müdür ve amirleriyle pazaryerini gezdi. Yalova’nın her geçen gün büyüyen ve gelişen bir il olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Güleç, “Yalova Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarla vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Bunun en güzel örneği ise seçim döneminde söz verdiğimiz Adnan Menderes Mahallesi Pazaryeri Projesi’ydi. Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen ilimizde ihtiyaç duyulan bir noktaya 2. kapalı pazaryerini yapmanın ve tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


“4 MAHALLEYE HİZMET VERECEK”


5000 metrekare bir alan üzerine kurulu bir pazaryeri olduğunu belirten Güleç, “Adnan Menderes Mahallesi, gün geçtikçe büyüyen gelişen ve Başkanımız Vefa Salman’ın da dediği gibi Yalova’nın örnek bir mahallesi oldu. Mahallenin bu modern görüntüsüne Yalova Belediyesi olarak bir de modern bir kapalı pazaryeri kazandırdık. Bu pazar alanı sadece Adnan Menderes Mahallesi’ne değil, Kazımkarabekir, Dere ve Bahçelievler Mahallelerine de hitap edecek. Pazaryerine koymuş olduğumuz servislerle vatandaşlarımız kolay ulaşabilecek. Ayrıca pazar alanının yanı sıra ikinci kapalı pazaryeri içerisinde modern şekilde inşa edilmiş olan idari hizmet binası, mescit, kafeterya, emzirme odası ve tuvaletler de yer almaktadır” dedi.


“ESNAFIMIZ VE VATANDAŞIMIZDAN GELEN TALEPLERİ DİNLEDİK”


Geçtiğimiz hafta 2. kapalı pazaryerinin hizmete girdiğini belirten Güleç, “Pazaryerimizin hizmete girmesi ile birlikte pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler aldık. Bu süreç içerisinde ise yaşanılan 1 haftalık tecrübe ile esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini bir kez daha dinleyerek birim müdür ve amirlerimizle birlikte incelemelerde bulunduk. Temmuz ayının sonunda tam teşekküllü olarak resmi olarak açılışını gerçekleştireceğiz. Yapmış olduğumuz bu modern kapalı pazaryerinde önceliğimiz vatandaşlarımızın ve esnafımızın rahat koşullarda hizmet vermesi ve alışverişlerini kolayca yapmasıdır” şeklinde konuştu.


Güleç’e inceleme sırasında Yabeltaş A.Ş. Genel Müdürü Fatih Tanverdi de eşlik etti.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS