CHP İl Başkanlığı’na Bahar Doğan getirildi

CHP İl Başkanlığı’na Bahar Doğan getirildi

CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener’in Yalova milletvekili aday adaylığına başvurması nedeniyle bu görevi vekaleten yürüten İl Başkan Vekili Bahar Doğan, İl Yönetim Kurulu’nun yaptığı toplantıda oy birliği ile il başkanı seçildi.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener’in Yalova milletvekili aday adaylığına başvurması nedeniyle bu görevi vekaleten yürüten İl Başkan Vekili Bahar Doğan, İl Yönetim Kurulu’nun yaptığı toplantıda oy birliği ile il başkanı seçildi.


İl Başkanı olarak kısa bir değerlendirmede bulunan Doğan, “Bu görevin yükünü ve sorumluluğunu çok iyi biliyorum. Yönetim Kurulu arkadaşlarımın oy birliği ile İl Başkalığı görevine getirilmem nedeniyle teşekkür ediyorum. Zor ve kısa zaman dilimi içerisinde 24 Haziran seçimlerine partimizi hazırlamak durumundayız. Aynı zaman da Cumhurbaşkanı adayımız olan Muharrem İnce için de Yalova bütününde çalışmak, sandıklarda güvenliği sağlamak için gayret edeceğiz. Yalova genelinde partimizi başarılı kılmak için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS