Gazipaşa Caddesi’nde denetimler artırıldı

Gazipaşa Caddesi’nde denetimler artırıldı

YALOVA İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, motosiklet geçişine kapalı olan Gazipaşa Caddesi üzerinde uygulama yaptı.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, motosiklet geçişine kapalı olan Gazipaşa Caddesi üzerinde uygulama yaptı.


Mayıs ayında Yalova Belediyesi Meclisi’nin almış olduğu karar neticesinde uygulama işlemlerini hızlandıran Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Gazipaşa Caddesi üzerinde motosikletlerin çevreye rahatsızlık vermeleriyle ilgili yapılan yoğun şikayetler üzerine ortak bir çalışma gerçekleştirdi. Yapılan uygulamada girişe yasak olan caddeye girenlere cezai işlemlerinin yapılmasının yanı sıra, ehliyet, ruhsat, kask ve plaka kontrolleri yapıldı. Yapılan uygulamadan memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar da uygulamaya destek vererek, motosikletlerin geçişine yasaklı olan alanlarda insanların can güvenliğini tehlikeye attığını belirtip uygulamaların devam etmesini istediler.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS