'Gezici Şeffaf Oda' Kazımkarabekir Mahallesi’nde

'Gezici Şeffaf Oda' Kazımkarabekir Mahallesi’nde

YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman’ın her hafta mahalleleri gezerek düzenlediği ‘Halk Günü’ uygulaması bu hafta Kazımkarabekir Mahallesi’nde yapıldı.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman’ın her hafta mahalleleri gezerek düzenlediği ‘Halk Günü’ uygulaması bu hafta Kazımkarabekir Mahallesi’nde yapıldı.


Mobil sahne ile gerçekleşen Halk Günü uygulamasında Başkan Salman’ı mahalle muhtarları da yalnız bırakmadı. Kazımkarabekir Mahallesi’nde yapılan ‘Gezici Şeffaf Oda’ uygulamasında mahalle sakinlerini dinleyen Başkan Salman, belediyeyi ilgilendiren durumlarla ilgili olarak vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler doğrultusunda gereğinin yapılması için birim müdürleri ve amirlere talimat verdi.


Göreve geldiği ilk günden beri ‘Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz’ sloganıyla halk ile birlikte yönetme anlayışını benimseyen Başkan Salman, yaz ayı boyunca Salı ve Perşembe günleri düzenli olarak 10.00-12.00 saatleri arasında mahallerde vatandaşlarla buluşacak. Başkan Salman’ın bir sonraki durağı ise İsmetpaşa Mahallesi olacak.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS