Sevim Göğez ile Seoho Ortaokulu kardeş okul olacak

Sevim Göğez ile Seoho Ortaokulu kardeş okul olacak

YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman, Sevim Göğez Ortaokulu ile Suwon kenti Seoho Ortaokulu arasındaki yürütülecek kardeş okul ilişkileriyle ilgili Okul Müdürü Hayriye İnan ile görüştü.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman, Sevim Göğez Ortaokulu ile Suwon kenti Seoho Ortaokulu arasındaki yürütülecek kardeş okul ilişkileriyle ilgili Okul Müdürü Hayriye İnan ile görüştü.


Okul Müdürü İnan’ı ziyaret eden Başkan Salman, geçtiğimiz hafta Güney Kore’de yaptığı temasları aktardı. Geçtiğimiz haftayı kardeş şehir Güney Kore’nin Suwon kentinde geçiren ve önemli temaslarda bulunan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, daha önce girişimleri başlatılan kardeş okul projesiyle ilgili de temaslarda bulundu. Seoho okul yöneticileriyle bir araya gelen ve öğrencilerin yazmış oldukları mektupları Yalova’ya getiren Başkan Salman, konuyla ilgili olarak kardeş okul ilişkilerinin yürütüleceği Sevim Göğez Ortaokulu’nu ziyaret etti. Yapılan temasları Okul Müdürü Hayriye İnan’a aktaran Başkan Salman, Seoho okul yöneticilerini ve öğrenci grubunu 23 Nisan’da Yalova’ya davet ettiğini belirtti.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS