Silpagar’dan, geçmiş olsun ziyareti

Silpagar’dan, geçmiş olsun ziyareti

YALOVA’da Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, geçtiğimiz günlerde geçirdiği hastalık sonrası sağlığına kavuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret edip geçmiş olduk dileklerini iletti.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’da Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, geçtiğimiz günlerde geçirdiği hastalık sonrası sağlığına kavuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret edip geçmiş olduk dileklerini iletti.


Başkanlar ziyarette iki kardeş ilçenin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sargın, dört medeniyete başkentlik yapmış İznik’in tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi verdi. Sargın, 2014 yılından bu güne kadar yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları ile vizyonel projeleri İznik’e taşıma konusunda hükümet, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İznik üçgeninde sağladığı koordinasyon hakkında bilgi alışverişinde bulundular.


Silpagar, “Misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Tarihi ve kültürel değerleriyle ünlü kardeş ilçemiz İznik’te bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. İznik ilçesi tarihinin ve kültürünün yanı sıra gölü ve İznik çinisi ile dünya çapında çok ayrı bir değere sahip. Bu tarihi ve kültürel değerleri ayakta tuttuğunuz için Sayın Başkana, ekibine ve İznik halkına teşekkür ediyoruz” dedi.


Sohbet havasında geçen ziyarette Çiftlikköy ve İznik Belediyelerinin ortaklaşa gerçekleştirecekleri projeler de masaya yatırıldı.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS