‘Şoför Nebahat’ salonu doldurdu

‘Şoför Nebahat’ salonu doldurdu

YALOVA Belediyesi kültür sanat programları kapsamında devam eden etkinliklerde ‘Şoför Nebahat Abla’ isimli müzikal tiyatro oyunu, Yalovalı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA Belediyesi kültür sanat programları kapsamında devam eden etkinliklerde ‘Şoför Nebahat Abla’ isimli müzikal tiyatro oyunu, Yalovalı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.


Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde (RDKM) sahnelenen ‘Şoför Nebahat Abla’ isimli müzikal tiyatro oyununda Çiğdem Tunç, Abidin Yerebakan, Murat Parasayar ve diğer oyuncuların performansları izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.


Oyun bitiminde sahneye çıkarak sanatçıları kutlayan Kültür Müdürü Sinan Çolak, “Öncelikle yurt dışı seyahatinde olan Belediye Başkanımızın siz değerli oyuncularımıza selamını iletmek istiyorum. Bu güzel oyun için hepinizi kutluyorum. Sergilemiş olduğunuz oyunda bizleri 60’lı yıllara götürüp nostalji yaşattınız. Ayrıca salonu dolduran ve oyunu izlemeye gelen Yalovalı hemşerilerimize ise teşekkür etmek istiyorum” dedi.


Oyun bitiminde sanata ve sanatçıya verdiği desteklerden dolayı Çiğdem Tunç Tiyatrosu adına oyuncu Murat Parasayar, Başkan Salman’a takdim edilmesi için Kültür Müdürü Sinan Çolak’a plaket verdi.
FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS