Üstel: Bizim için maddiyat değil, maneviyat önemli

Üstel: Bizim için maddiyat değil, maneviyat önemli

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ünlem Üstel, Merkez İlçe Başkanı Esra Patıl Dincer, il yöneticileri ve merkez ilçe yöneticileri, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi’ni ziyaret etti.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ünlem Üstel, Merkez İlçe Başkanı Esra Patıl Dincer, il yöneticileri ve merkez ilçe yöneticileri, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi’ni ziyaret etti.


Uzun zamandır şehit yakını ve gazilerle ilgili çözülemeyen sorunları dinlediklerini belirten İYİ Partili yöneticiler, bu sorunların çözümleri ve kendi iktidarları döneminde bu konulara verecekleri öncelikleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Ülkenin geçmişten bugüne durumunun değerlendirildiği toplantıda, daha iyi bir gelecek için adımlar planlandı ve özellikle Yalova’nın uzun zamandır sosyal ve maddi olarak gerilediği ve bu gerilemenin durdurulup, şehrin nasıl daha iyi bir geleceğe sahip olacağı anlatıldı. Derneğin Yalova Şubesi Başkanı Mustafa Ürkmez ile görüşen partililer, gaziler ve şehit babaları ile uzun ve detaylı görüşmeler yaptı.


32 şehit ailesi ve 22 gaziden oluşan dernek üyeleri hakkında konuşan İYİ Parti İl Başkan Üstel, “Bizim için maddiyat değil, maneviyat önemli ve şuanda manevi değerlerimiz görmezden geliniyor. Maddi olanaklar zaten oldukça kötü duruma indirgendi, en azından manevi olarak daha iyi bir durumda olmak istiyoruz. Ülkemizin manevi değerlerinin ve borçlu olduğumuz şehit ve gazilerimiz adına yapılacak çalışmalar her zaman öncelikli bizde, bu sorunları ivedilikle çözeceğiz” dedi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS