Yalova’da belediyenin tesisleri bayraklarla donatıldı

Yalova’da belediyenin tesisleri bayraklarla donatıldı

YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla Yalova Belediyesi’ne ait tüm tesisler Türk bayrağı ile donatıldı.

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla Yalova Belediyesi’ne ait tüm tesisler Türk bayrağı ile donatıldı.


Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtı’na destek olmak ve şehitlerimizi anmak adına Yalova’da belediyeye ait tüm tesisler Türk bayraklarıyla donatılırken Başkan Salman, vatandaşları evlerine, iş yerlerine bayrak asmaya davet etti.


“20 Ocak 2018’de başlayan ve 43 gündür süren Zeytin Dalı Harekâtı ilerledikçe kahraman Türk askeri terör unsurlarıyla daha çok karşı karşıya gelmeye başladı” diyen Başkan Salman, şunları kaydetti:


“Kahraman ordumuz başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını ortaya koymuş evlatlarımızın zaman zaman şehit haberlerini alıyoruz. Hem şehitlerimizi anmak, hem de ordumuza destek olmak adına Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu bir çağrıda bulundu. Bizler de Belediyemize ait tesislere ve araçlarımıza şanlı bayrağımızı astık. 43 günde kaybettiğimiz tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Şehit ailelerimiz başta olmak üzere milletimizin başı sağ olsun. Tüm Yalovalı hemşehrilerimi evlerine, işyerlerine bayrak asmaya davet ediyorum.”FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS