Çaycuma belediyesi, ÇAYBEL ile ilçeye hizmet ediyor

Çaycuma belediyesi, ÇAYBEL ile ilçeye hizmet ediyor

ZONGULDAK'ın Çaycuma İlçe Belediyesi'ne ait ÇAYBEL şirketi, uzun yıllardır atıl durumda bulunan makineleri onararak yaptığı hizmetlerle ilçenin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

ZONGULDAK,(DHA)- ZONGULDAK'ın Çaycuma İlçe Belediyesi'ne ait ÇAYBEL şirketi, uzun yıllardır atıl durumda bulunan makineleri onararak yaptığı hizmetlerle ilçenin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.


Çaycuma Belediyesinin hibe yoluyla 3 yıl önce bünyesine kattığı ÇAYBEL şirketi marangozhanesinde, ilçenin ihtiyacı olan bisiklet ve otobüs durakları, dinlenme bankları, kameriye, pergola, ahşap çocuk oyun parkları ve benzeri malzemeler üretiliyor. Şirketin kurulmasıyla birlikte belediyenin bir deposunda 1980’den itibaren atıl durumda bekletilen çeşitli ahşap işleme makineleri, yardımcı ekipman ve marangoz edevatının bakımını yaparak yeniden çalışır hale getirildi. Şirket, satın aldığı ilave makinelerle birlikte kapasitesini de arttırdı. Yapılan son düzenlemelerle dışarıya da satış yapabilecek duruma gelen şirket, ürettiği mamulleri diğer belediyelere pazarlamaya hazırlanıyor.


ÇAYBEL Şirketi Müdürü Cemal Özkan, marangoz atölyesinin kurulmasının ardından atıl durumdaki çeşitli ahşap işleme makinesinin bakımını yaptırarak hizmete soktuklarını belirterek, “Bunun yanında ilave makineler konuldu. Marangozhanemiz, Çaycuma’daki birçok kent mobilyası anlamında hizmet veren bir atölye haline geldi. Ürün çeşitleri anlamında oyun grupları, dolmuş durakları, bisiklet durağı, kameriye, pergola, oturma grupları gibi birçok çeşit var. Çaycuma’da artık vatandaşımız istediği projeyle gelip bizden ahşap ürünleri konusunda her türlü hizmeti alabiliyor. Çaycuma Belediyemizin yapmış olduğu ihalelere iştirak ederek, piyasa şartlarına göre çok uygun fiyatlarla hizmet vermiş oluyoruz. Vatandaşımıza da, istedikleri ürünlerde, piyasa koşullarına göre çok uygun şartlarda yardımcı oluyoruz" dedi.


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS