Kantarcı'ya önemli ödül

Kantarcı'ya önemli ödül

ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçe Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) tarafından yerel yönetim dalında ödüle layık gördü.

ZONGULDAK,(DHA)- ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçe Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Batı Karadeniz Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) tarafından yerel yönetim dalında ödüle layık gördü.


BAKZİFED, 2017 yılında yaptıkları çalışmalarla iş adamı, sanayici, gazeteci, belediye başkanı, doktor ve çeşitli meslek dallarında başarılı olanlara ödül verdi. Başkanlığını eski devlet bakanı Önay Alpago’nun yaptığı seçici kurul, yerel yönetim dalında Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ile birlikte Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı 'Çaycuma’nın çehresinde yaşanan değişim' nedeniyle ödüle değer gördü.


'BU ÖDÜLÜ TEK BAŞIMA KALDIRMAM'

Ödül töreni, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde düzenlendi. Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, "Bu yalnız benim değil, tüm çalışma arkadaşlarımın. Bu kadar ağır bir ödülü tek başıma kaldırmam" diyerek kürsüye davet ettiği eşi Belgin Kantarcı, Prof. Dr. Mehmet Haberal, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaycuma Belediye Meclis Üyeleri Bahri Malakçı, Cengiz Gökçe ve CHP Çaycuma İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Ataman ile birlikte ödülünü aldı. Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. Prof. Dr. Mehmet Haberal, Başkan Kantarcı’ya tören boyunca yakın ilgi göstererek yaptığı çalışmaları gururla takip ettiğini söyledi.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS