Konserden elde edilen gelir hayvan barınağına bağışlandı

Konserden elde edilen gelir hayvan barınağına bağışlandı

ZONGULDAK'ta sokak hayvanları yararına düzenlenen Resul Dindar konserinden elde edilen gelirle alınan barınak ve yiyecekler, İl Özel İdaresi Geçici Hayvan Bakımevi'ne teslim edildi.

ZONGULDAK,(DHA) - ZONGULDAK'ta sokak hayvanları yararına düzenlenen Resul Dindar konserinden elde edilen gelirle alınan barınak ve yiyecekler, İl Özel İdaresi Geçici Hayvan Bakımevi'ne teslim edildi.


Geçen 23 Şubat'ta Zonguldak'ta sahne alan Resul Dündar'ın konserinden elde edilen gelir, 'Sattın alma sahiplen' sloganıyla sokak hayvanları yararına İl Özel İdaresi Geçici Hayvan Bakımevi'ne bağışlanmasına karar verildi. Organizatör Nur Sarı, konser masraflarının çıkarılmasından sonra geri kalan kazançla barınağın talebi doğrultusunda alınan barınak ve yiyecekleri geçici hayvan bakımevine teslim etti. Konsere katılanlara teşekkür eden Sarı, "Bir sosyal sorumluluk projesinin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Ekibimle başladığım bu yolda harika bir iş çıkarmanın gurur içindeyiz . Konserimizden kalan geliri bağışlayarak barınaktaki bazı ihtiyaçları karşıladık" dedi.


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS