Resul Dindar konserinin geliri sokak hayvanları yararına bağışlanacak

Resul Dindar konserinin geliri sokak hayvanları yararına bağışlanacak

ZONGULDAK'ta sokak hayvanları yararına düzenlenen Resul Dindar konserinden elde edilen gelir, İl Özel İdaresi Geçici Hayvan Bakımevi'ne bağışlanacak.

Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK,(DHA)- ZONGULDAK'ta sokak hayvanları yararına düzenlenen Resul Dindar konserinden elde edilen gelir, İl Özel İdaresi Geçici Hayvan Bakımevi'ne bağışlanacak.

Ünlü sanatçı Resul Dindar, geçen 23 Şubat'ta sokak hayvanları yararına Zonguldak'ta konser verdi. 'Satın alma sahiplen' sloganıyla gerçekleştirilen konseri düzenleyen Nur Sarı, kendilerine destek veren Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu'yu ziyaret etti. Sarı, konserden elde edilen geliri İl Özel İdaresi Geçici Hayvan Bakımevi'ne bağışlanacağını söyleyerek, "Dinleyiciler gerçekten Resul Dindar ı çok seviyorlar. Birçok sosyal sorumluluk projemiz oldu ve bu organizasyonu da sokak hayvanları için düzenledik. Biz hedefimize ulaştık. Zonguldak’a çok teşekkür ediyoruz. Resul beye ayrıca teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımız süresince bize desteklerini esirgemeyen İş-Kur Zonguldak Müdürü Gönül Demirsu ‘ya teşekkür ziyaretinde bulunduk. Önümüzdeki hafta projemizi tamamlayıp barınaklara ziyaretimiz gerçekleştireceğimizi buradan tüm hayvansever dostlarımıza bildirmek isteriz." dedi.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS