Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bahar güven tazeledi

Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bahar güven tazeledi

ZONGULDAK Şoförler ve Otomobilciler Odası 38'nci Olağan Genel Kurulu'nda Osman Köksal Bahar, güven tazeledi.

Cüneyt ÖZFİDAN/ZONGULDAK,(DHA)- ZONGULDAK Şoförler ve Otomobilciler Odası 38'nci Olağan Genel Kurulu'nda Osman Köksal Bahar, güven tazeledi.


Site Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Zonguldak Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Osman Köksal Bahar'ın yanı sıra Alaattin Toros, Kemal Aydın ve Engin Kızılkan başkanlığa aday oldu. Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan'ın divan başkanlığını yaptığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başladı. Adayların konuşmasının ardından konuşan mevcut başkan Osman Köksal Bahar, odayı 5 buçuk milyon lira ve bağlı şirketi de 1 milyon 600 bin lira borçla aldıklarını söyledi. Mevcut araçları faaliyete koyarak hizmet ettiklerini anlatan Bahar, "Ankara’da yapılan istişare toplantısıyla beraber esnafımızın sıkıntılarını aktardık ve mevcut yerinde bıraktık. Muhasebe ücretlerine gelelim. Bu odayı aldığımızda dolmuşlarımızın 180 lira, taksicilerimizin 160 lira muhasebe ücreti vardı. Bu rakamı düşürdük ve 10 senedir bir kuruş zam yapmadık. Bütün ticari araçlarımıza çekici hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz. Yedieminlikte esnafımızın icradan bağlanan araçlarını oradaki arkadaşlarımızdan ücret almıyoruz. Cenazelerimizde, düğünlerimizde her zaman sizlerin yanında olduk. Bugüne kadar hiç yapılmayan bayramlarda esnafın ayağına kadar köylere kadar gittik" dedi. 


Konuşmaların ardından oylama yapıldı. Akşam saatlerine kadar süren oy sayımının ardından Osman Köksal Bahar 406 oyla tekrar başkan seçilirken, Alaattin Toros 274 oy, Engin Kızılkan 151 oy, Kemal Aydın ise 90 oyda kaldı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS