Zeynep'in gerçek annesi ortaya çıkıyor: İşte, Anne dizisi yeni bölüm fragmanı

A A

28.02.2017 - 11:05 Son Güncelleme:

Son bölümde Zeynep'i kendi evine çağıran Şule, Anne dizisi yeni bölüm fragmanında oldukça şaşıracağı bir haber alacak. Turna'nın bundan sonraki yaşamında güzel bir hayat geçireceğini ifade eden Şule, kızının hastalanmasıyla birlikte Zeynep'ten yardım istemek zorunda kalmıştı. Öte yandan Zeynep'in Gönül'ün gerçek kızı olduğunu öğrenen Şule duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyecek. İşte, Anne yeni bölüm fragmanı ve 28 Şubat Salı günü izleyici ile buluşacak olan bölümde yaşanacak olaylar...

Zeynep'in gerçek annesi ortaya çıkıyor: İşte, Anne dizisi yeni bölüm fragmanı

Turna ve Zeynep ile birlikte gittiği yemekte Zeynep'in Gönül'ün gerçek kızı olduğunu öğrenen Şule, Anne dizisi 28 Şubat fragmanında Turna'ya yardım etmek isteyen Zeynep'i engellemeye çalışacak. Turna'ın üzerine bir şeyler dökmesiyle birlikte Şule, Anne yeni bölüm fragmanında yine sinirli yüzünü göstermeye çalışacak. Salı günleri yayınlanmaya devam eden dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde sürpriz gelişmeler de yaşancak. Anne 28 Şubat fragmanında yer alan bilgilere göre Şule ile Cengiz'in boğuşması sırasında Cengiz ağır bir şekilde yaralanacak.

Son bölümde Zeynep’i evlerine çağırarak Turna’dan uzaklaşması talebinde bulunan Şule, kapıda Zeynep ile karşılaşan Turna’ya “Hadi içeri gel yavrum” diyerek iyi davranmaya çalıştı. Zeynep ise Şule’nin daha önceden yaptıklarını hatırlatarak bu hayattan sıkıldığında Turna’yı yeniden çöpe atabileceğini ima edecek. 

ANNE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçtiğimiz haftalarda Turna’yı Şule’nin elinden alarak gizli bir şekilde yaşamaya devam eden Zeynep, polis ekiplerinin Gönül’ü sıkıştırması sonucunda açığa çıkmış ve gözaltına alınmıştı. İfadesi alınan ve bir süre hapiste tutulan Zeynep’in Turna’ya kötü bir şekilde davranmadığı ortaya çıkınca serbest bırakılmasına karar verilmiş ancak Turna’ya yaklaşmaması şartı konulmuştu. Şule’nin yanında yaşamak istemeyen Turna ise okuldan kaçtıktan sonra gizlice Zeynep’in yanına gitmiş ve gizlice oraya geldiğini itiraf etmişti.

Zeynep’in yüzünde aynı sevinci göremeyen küçük kız gözyaşlarına boğularak “Beni gördüğüne sevinmedin mi?” diye sormuştu. Zeynep ise Turna’nın ağlaması üzerine böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyleyerek kendisine sarılmıştı. Uzun zamandır Cengiz’i evlenmeye ikna etmeye çalışan Şule ise son bölümde amacına ulaşmış ve Cengiz ile nikah kıymıştı.

Yeni evlerine taşınan Şule daha rahat yaşamaya başlarken bu sayede Turna’nın da kendileri il birlikte güzel bir yaşam sürebileceğini dile getirmişti. 21 Şubat’taki bölümde ise Zeynep’i eve çağıran Şule, Turna’nın öz babası ile aynı evde güzel bir yaşam geçirme hakkı olduğunu belirterek Zeynep’ten peşlerini bırakmalarını isteyecek.