Instagram dondurma ve hesabı geçici olarak kapatma işlemleri (Resimli anlatım)

Instagram hesabı dondurma işlemleri "help.instagram" adresinde yer almasına rağmen resimli anlatımın bulunmaması kullanıcıları dönem dönem zor duruma düşürebiliyor. Hesap dondurmak isterken yanlışlıkla tamamen silen kişiler sosyal medya takipçilerini kaybetmeleri nedeniyle Instagram'a eleştirilerde bulunuyor. Peki, hesabını geçici olarak kapatmak isteyen kişiler neler yapmalı?Instagram hesabı dondurma işlemleri, ile ilgili bilgiler "help.instagram" adresinde yer almasına rağmen resimli anlatım kullanılmaması zaman zaman kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor. İşte, bu durumun önüne geçmek için hazırlanmış olan hesabı geçici olarak kapatma yöntemleri...
1: Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst bölgede yer alan insan silüetine benzer simgeye tıklayın ve ardından açılan sayfadan "profili düzenle" seçeneğini tercih edin.
2: Açılan yeni sayfada sağ tarafta en altta yer alan "Hesabımı geçici olarak kapat" butonuna tıklayın.
3: Geçici olarak kapatma sayfasında yer alan seçeneklerden dilediğinizi tercih edin ve kırmızı düğmeye basın.
4: Instagram hesabı geçici olarak kapalı konuma geçerken hesaba yeniden giriş yapıldığı takdirde aktif hale gelecek ve takipçiler tarafından görülmeye devam edecek.
İşte, tüm işlemlerin yer aldığı "help.instagram" adresindeki o anlatım...
ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS