izleyici temsilcisi

Sevgili CNN TÜRK izleyicileri,

CNN TÜRK ekranlarında, her gün 24 saat, haftada 7 gün kesintisiz yayın sürüyor. Her gün yüzden fazla haber, dünyanın dört bir köşesinden gelen görüntüler, onlarca farklı görüş, çok sayıda grafik, harita gibi görsel malzeme izliyorsunuz.
Bu aynı zamanda, saate karşı bir yarış.

Bu yarışta, çoğunlukla hiç bir kasıt olmadan, ama farklı nedenlerle hatalar da yapılıyor. Örneğin isimler yanlış söyleniyor, Türkçe hataları yapılıyor. Ya da bilgi eksiklikleri oluyor. Yayın etiğine, yayın ilkelerine aykırı davranılabiliyor. Ya da, bir birey olarak siz izleyicilerimizin kişilik haklarını zedeleyen iddialara, söylentilere yer veriliyor.

Çoğu zaman bu hataları, eksikleri en hızlı yakalayanlar sizler oluyorsunuz.
İzleyici Temsilciliği işte, sizin bu konulardaki görüşlerinizi, izlenimlerinizi bizimle paylaşmanızın en kolay, en doğrudan yolu. İzleyicilerin, yine izleyiciler adına yaptıkları bir "kalite kontrolü."

Bu "kalite kontrolü" için temel rehberimiz, evrensel gazetecilik ilkeleri, ve bunu en iyi şekilde yansıttığına inandığımız, sizin de bu sayfadan erişebileceğiniz Doğan Yayın Holding Yayın İlkeleri'dir.

CNN TÜRK'te birlikte çözüm üretmeye, "ortak akla" ulaşmaya büyük önem veriyoruz.

Siz de görüşlerinizi, eleştirilerinizi, önerilerinizi bizlerle paylaşın, bu sürece siz de katılın.

Kaydınız alınmıştır.

Mesajınız en kısa sürede değerlendirilerek, gerekli olması halinde belirtmiş olduğunuz e-posta adresi üzerinden geri dönüş yapılacaktır.
Teşekkürler.

CNN TÜRK - İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ
Cansel Poyraz Akyol

izleyici temsilcisine ulaşmak için tıklayın

CNN TÜRK TV izleyici temsilcisi hakkında
153x153
CNN TÜRK TV İzleyici Temsilcisi
Cansel Poyraz Akyol

CNN Türk Haber Programları Müdürü

0212 413 57 47

Yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Bölgesel ve Stratejik Etütler Bölümü’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi Ortadoğu Araştırmaları Enstitüsü’nde doktorasını tamamlamıştır. Özel bir üniversitede Yardımcı Doçent olarak yarı zamanlı şekilde akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

Mesleğe profesyonel ilk adımı Sky Türk Televizyonu’nda atmıştır. Aynı grubun Akşam ve Tercüman gazetelerinde de yazı dizileri yayınlanmıştır. Yapımcıları arasında olduğu Kan Uykusu belgeseli ile birçok ödül almıştır. Otistik çocuklarla ilgili hazırladığı dosyası “Yılın En İyi Haber Dosyası” seçilmiştir. 2007 yılında Seçim Otobüsü yayınları olmak üzere pek çok yayını sahadan ve merkezden koordine etmiştir.

Aynı yıl, Haber Türk’e transfer olmuş, “Türkiye’nin Nabzı”, “ Öteki Gündem”, “Bugün” gibi pek çok programın yapımcılığını ve editörlüğünü üstlenmiştir.

2009 yılında CNN TÜRK ailesine katılmıştır. CNN TÜRK Haber Programları Müdürü olarak görevini sürdürmekte ve cnnturk.com‘da haftalık olarak köşe yazmaktadır.

İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Arapça bilmektedir. Çeşitli üniversite ve sivil toplum kuruluşlarında tv haberciliği konusunda konuşmacı ve hoca olarak yer almaktadır. Hobisi bulduğu her kursa gitmektir.

İyi bir sosyal medya kullanıcısı ve çok koyu “Beşiktaşlı”dır. Hayatta en çok gezi ve yemek programı yapanları kıskanmaktadır.

CNN TÜRK Radyo temsilcisi hakkında

CNN TÜRK Radyo Temsilcisi

Gamze Dinç

Doğan Radyo Grubu Rezervasyon Sorumlusu

Gamze Dinç; 2005 yılından beri Doğan Radyo Grubu Rezervasyon sorumlusu olarak çalışmaktadır. Daha önce Ay Yapım ve Radyo 99’da görev alan Dinç, Bahçelievler Lisesi ve Pera Güzel Sanatlar Akademisi Reklam ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu.

 
LG
MD
SM
XS