Hava Durumu (21-10-2014)

Marmara Bölgesi'nde rüzgar güney yönlerden lodostan esiyor, orta kuvvette. Hava az bulutlu. 22-23 dereceleri bulan sıcaklık Önümüzdeki 1-2 gün de bu şekilde olacak. Hafta sonunda ise azalış var.

Ege Bölgesi de güneş alıyor. Muğla dolaylarına çarşamba günü yaşığ gelece perşembe ise sağanak bölgenin tamamında olacak. Yağış yer yer gök gürültülü sağanak şekilnde görülecek. 

Akdeniz Bölgesi 25 derecelerde sıcaklıkla ve güneşle beraber. Bölgenin batısına Antalya dolaylarına Çarşamba günü yerel yağışlar gelecek, perşembe günü sağanak yağışa dönecek. Doğu Akdeniz ise 3 gün boyunca güneşle beraber.

İç Anadolu'da gece sıcaklıklar iyice düştü. Bölgenin doğusunda sıfırın altında. Gündüz sıcaklıkları ise yer yer 17-18 dereceyi buluyor.

Karadeniz Bölgesi'nde de yağış yok. Bol bol güneş var. Batısında sabah saatlerinde sis oluşabiliyor. Sıcaklıklar 20 derecelerde. Önümüzdeki 1-2 gün artacak, hafta sonu da düşecek.

Doğu Anadolu'da hava parçalı bulutlu. Yalnızca Hakkari çevreleri yerel yağış alıyor. Kars-Erzurum-Ardahan çevrelerinde gece sıcaklığı -3 - -4 derecelerde. Orta seviyede don olayına dikkat. 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi güneş alıyor. Önümüzdeki 3 günlük dönemde yağış yok. 20 derecelerdeki sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece azalır.