yazarlar

Reha Erus Reha Erus

Temiz Eller 25 yaşında

İtalyan Cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en büyük rüşvet ve yolsuzluk  operasyonu olarak bilinen ve ülkeyi yıllarca sarsan “Mani Pulite” (Temiz Eller) hareketi gerçekleşeli tam 25 yıl oldu.

yazının devamı
Av. Ahmet Kemal Şenpolat Av. Ahmet Kemal Şenpolat

Kuyuda olan kim acaba?

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden aldığımız bilgiye göre, sadece İstanbul'da bir hafta içinde trafik kazasına maruz kalan hayvan sayısı ortalama 400!

yazının devamı
Reha Erus Reha Erus

Keanu Reeves öldürmeye doymuyor

Keanu Reeves, John Wick serisinin üçüncü filmiyle beyaz perdeye hızlı bir dönüş yaptı.

yazının devamı
Begüm Dönmez Begüm Dönmez

Trump'ı sıkıştırmayın!

Göreve geldikten sonra Beyaz Saray'da dünya liderlerini ağırlayan ABD Başkanı Donald Trump bu hafta yoğun mesai yaptı. Önce Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile basının karşısına geçen Trump dün de Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile ortak basın toplantısı düzenledi. Ancak gözler verilen mesajlardan çok Trump'ın tavırlarındaydı...

yazının devamı
David H. Geviş David H. Geviş

Diplomasinin Lady Gaga'sı: Michelle Obama

Dipten gelmiş bu kadın, Michelle Obama tabi ki alt ve orta gelir seviyesinden gelip, iyi bir eğitim alarak iyi noktalara gelmiş modern, beyaz Amerikalıların fenomeni haline geldi. 2008’de Beyaz Saray’a adım atığında, first lady olmanın adeta cehennemlik bir durum olduğundan şikayet etse de Michelle Obama bu yeni durumun keyfini çıkarmayı bildi.

yazının devamı
Reha Erus Reha Erus

Vin Diesel öksüz gibi

Vin Diesel'i1998'de Venedik Film Festivalinde tanıdım. Steven Spielberg'in Oscar'lı “Er Ryan'ı Kurtarmak” filminde Er Adrian Caparzo'yu canlandırıyordu. İlk ciddi rolüydü. Diğer aktörlere oranla daha bir tecrübesizdi. Sonra uzun metrajlı full aksiyon seri filmlerin aranan karakteri oldu.

yazının devamı

diğer yazarlar

 
LG
MD
SM
XS