yazarlar

Esra Öz Esra Öz

Felç geçirdi 6 ay sonra ayağa kalktı

Üç ay boyunca bilinci kapalı olarak yoğun bakımda kalan 41 yaşındaki erkek hasta, robotik yürüme sistemi ile ayağa kalktı. Prof. Dr. Gül Baltacı, “Trafik kazaları, terör, doğal afetler, yaşlılık nedeni ile rehabilitasyona ihtiyaç giderek artıyor” dedi.

yazının devamı
Mehmet Ali Kantarcı Mehmet Ali Kantarcı

Volvo Cars’ın yeni Türkiye stratejisi

Volvo Cars ilk Türk Genel Müdürü ile birlikte önümüzdeki dönemde Türkiye’de yeni model, teknoloji ve satış sonrası ataklarıyla büyüyecek.

yazının devamı
Reha Erus Reha Erus

“Kaşmir'in Kraliçesi” yaşamını yitirdi

İtalyan Modasının simgelerinden Laura Biagiotti yaşamını yitirdi.

yazının devamı
Afife Selen Selçuk Afife Selen Selçuk

New England kulübe stili kodları

Evimizdeki çapa motifli yastık ya da o çok sevdiğimiz gök mavisi deniz feneri figüriniyle, tarih kitaplarında okudukça hala kanımızı donduran bir dizi vahşet hikayesinin ne alakası olabilir? Tabii ki, her şey aşktan. Ya da belki biraz çıkar ilişkisi. Hatta iflah olmaz içgüdüler, açgözlülük...

yazının devamı
David H. Geviş David H. Geviş

Ocakbaşında tavuk kanadı yemeyi seven konsolos

İngiltere'nin yeni İstanbul Başkonsolosu Judith Slatter meğer ocakbaşına düşkünmüş. Tanışma fırsatı bulduğumuz resepsiyonda kendisiyle sohbet ettik, Türkiye hakkında ne düşünür, ne hisseder sorduk. İşte o söyleşi.

yazının devamı
Haymi Behar Haymi Behar

İnovasyon şart!

Dünyayı ve hayatımızı oldukça yakından ilgilendiren teknolojik ilerlemenin tam orta noktasını oluşturan inovasyon, Cannes Lions’da da en önemli kategorilerin başında geliyor. Bu yılki Lions İnovasyon, yine oldukça dolu bir programla karşımıza çıkacak.

yazının devamı

diğer yazarlar

 
LG
MD
SM
XS