Bizim Hikaye 29. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu

A A

06.04.2018 - 09:34 Son Güncelleme:

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı tüm mahallenin bir araya geldiği yemeğe katılan Filiz'in zor anlar yaşayacağını gösterdi. Savaş ve Filiz birbirleriyle yaptıkları konuşmalarda karşılıklı itiraflarda bulunurken Bizim Hikaye son bölümde yasa dışı dövüşe katılan Savaş’ın yara izleri dikkatlerden kaçmadı. Peki, Savaş ile Filiz’in durumu toparlamak için konuştuğu esnada kapıyı çalan kişi Bizim Hikaye 29. bölümde hangi gelişmeleri beraberinde getirecek?

Bizim Hikaye 29. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu

Bizim Hikaye son bölümde barışma çabaları diziye damga vurmuş Filiz'se erkek arkadaşıyla konuşmak istemişti. Babasının kendisine “Baba” diye hitap etmesi halinde tüm borçlarını sileceğini ifade etmesine rağmen kararından geri adım atmayan Savaş onu bölgeden kovmuştu. İşte yeni haftada ekranda olacak Bizim Hikaye dizisinde meydana gelecek olayların tamamı…

BİZİM HİKAYE FRAGMAN VİDEOSU

BİZİM HİKAYE 28. BÖLÜM ÖZETİ

5 Nisan 2018 Perşembe günü ekranda olacak bölümle ilgili yapılan özet açıklaması şöyle; Zeynep’in ortadan kaybolması herkesi mahveder. Çocuğun kaçırıldığının ortaya çıkması kafaları daha da karıştırır. Barış ise içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışırken bu durum ona kardeşiyle yaşananları hatırlatmıştır. Barış ve Filiz bu duygusal ortamda birbirlerine destek olurlar. Diğer yanda Zeynep’ten elmasların yerini öğrenmeye çalışan Ömer’le Zeynep arasında bir bağ gelişir. Bakalım bu bağ, Ömer’i insafa getirecek midir?
Fikri ise Şükran’dan onu aldatmasının intikamını almaya çalışan kendini yeniden onun peşinde savrulurken bulur. Nişanı iptal olan Şeyma karalar bağlarken eski karı koca aşklarını tazelerler. Ancak Şükran’ı bir sürpriz beklemektedir. Annesinin Fikri’den kurtulmasına sevinen Müjde ise Rahmet’in kendisinden uzaklaşmasıyla giderek hırçınlaşır. Rahmetle Muzinin arkadaşlığı Müjde’yi çıldırtacaktır.

BİZİM HİKAYE DİZİSİNİN YENİ OYUNCUSU KİM?

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli’nin oturduğu ‘’Bizim Hikaye’’ dizisine yeni bir isim daha katıldı. Başarılı oyuncu Cemal Toktaş 26. bölümden itibaren dizide “Ömer” karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Toktaş; Filiz’in (Hazal Kaya’nın) çalıştığı kuru temizlemecinin patronu rolünde diziye dahil oldu.