28 Eylül reyting sonuçları (Arka Sokaklar, Kızım, Gülperi dizisi reytingleri)

28 Eylül reyting sonuçları (Arka Sokaklar, Kızım, Gülperi dizisi reytingleri)

Reyting sonuçları açıklandı. 28 Eylül Cuma günü yayınlanan programlara dair veriler bu sabah açıklandı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar ile Kızım ve Gülperi dizilerinin reyting oranları belli oldu. İşte 28 Eylül reyting sonuçları...

28 Eylül reyting sonuçları belli oldu. Pek çok dizi ve programın ne kadar reyting alacağı merak konusu olurken, bu sabah oranlar paylaşıldı. Özellikle Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar ile TV8 ekranlarının yeni dizisi Kızım ile Show TV'nin yeni dizisi Gülperi'nin alacağı reyting oranları merak ediliyordu.

Açıklanan reyting sonuçlarına göre Total'de Kanal D'nin Arka Sokaklar dizisi zirveyi kimselere bırakmadı. Arka Sokaklar dizisini TV 8'in Kızım ve Show TV'nin Gülperi dizileri takip etti. FOX TV'de ekrana gelen Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Total'de 4. sırada yer alırken, Arka Sokaklar dizisi özeti ile 5. sırayı da elinde tuttu. ATV'de izleyiciyle buluşan Aşk ve Mavi ise 6. sırada yer aldı.

28 Eylül reyting sonuçları


Arka Sokaklar son bölümde neler oldu?

Selin tayin konusu ile ilgili arada kalmıştır. Mesut ise, bu konu ile ilgili Selin’e tavır almıştır. Fakat, tayin konusu hakkında Mesut’un bilmedikleri vardır. Mesut gerçekleri öğrenince ortalık bir anda karışır.

Lütfiye, oğlu Oğuz’la yaşamaktadır. Oğuz, uyuşturucu bağımlısıdır. Aldığı maddenin etkisiyle annesine şiddet uygulamaktadır. Ekip şikayet üzerine eve gelir. Durumu öğrenince Oğuz’un peşine düşer. Oğuz bağımlıların yanında ölmek üzereyken bulunur. Hastaneye kaldırılır ve sonrasında taburcu edilir. Rıza Baba annesine Oğuz’u tedavi ettirmesini söyler. Ama Lütfiye, Arda’nın başını belaya sokacak bambaşka bir işe kalkışır.

Kızım dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Babası Demir ve ortağı Uğur’u Candan’ı dolandırmak üzerelerken yakalayan Öykü onları ele verip vermemek konusunda kararsız kalır.

Öte yandan Demir, Öykü gerçekleri Candan’a söylese de söylemese de başladığı işi bitirmeye kararlıdır.

Candan ise geçmişteki korkunç hatasını Öykü’ye sahip çıkarak temize çekmek ister, Öykü ve Candan gittikçe daha çok yakınlaşırlar.

Hapisten yeni çıkan Cemal geçmişin hesabını sormak için Demir’in karşısına çıkar. Bir yandan da Jilet Demir’i sıkıştırmakta ve parasını istemektedir.

İyice köşeye sıkışan Demir bir karar verir; tabloları çalacak ve kendisine ayak bağı olan Öykü’yü de yurda gönderecektir.

Gülperi son bölümde neler oldu?

Yakup’un teklifi karşısında şok olan Gülperi, kızının ve kendi özgürlüğünün arasında bir seçim yapmaya zorlanır. Yakup artık Gülperi’yi kıskıvrak köşeye sıkıştırdığına ve torunlarını sonsuza kadar yanına alacağına emindir. Gülperi ise kızından vazgeçmemeye en az Yakup kadar kararlıdır, bu uğurda her türlü bedeli ödemeye de hazırdır. Gülperi’nin başının yine dertte olduğunu anlayan Kadir, kendi ailesiyle ilgili sorunlarını kısa süreliğine hallederek yeniden Taşkınhan’a gelir. Ve Yakup’un Gülperi’yi de yakından ilgilendiren, herkesten gizlediği bir sırrının olduğunu öğrenir. Can annesine yavaş yavaş yaklaşırken Bedriye ise Ali’nin kendisine yaptıklarından Gülperi’yi sorumlu tutmaktadır. Gülperi çocukları yanında olsa bile onlara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu artık iyice anlamıştır. Ancak bu yolda onu bekleyen zorluklara bir yenisi eklenir; hiç ummadığı biri tarafından kendisine kurulan ve hayatını yeniden alt üst edecek olan tuzağın henüz farkında değildir.

Aşk ve Mavi'de son bölümde neler oldu?

Cemal, Yüksel'in yaptığı son hamleden sonra çaresizce kadına teslim olmuştur. Bundan sonra ailesinin başına gelecek her türlü kötülüğün planlayıcısı Cemal olacaktır. Elmas, öğrendiği bilgiyle Safiye'yi parmağında oynatmaya başlamıştır. Safiye kadının her dediğini yapmaktadır. Konak ahalisi Safiye'deki bu değişimi hayretle izlerken Safiye, Elmas'ın beklemediği bir hamle yapar. Yüksel, Göreçkiler'den alacağı intikamı düşünürken bir yandan da Ali'yi de elde etme planları yapmaktadır. Mavi'nin müzayedede Ali için almak istediği bir yüzük Yüksel için bulunmaz bir fırsat olur. Hazırladığı tuzak Mavi ve Ali arasında bir gerilime yol açar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS