Son Dakika

4N1K Barış karakteri kimdir? (Burak Yörük kaç yaşında ve nereli?)

4N1K Barış karakteri kimdir? (Burak Yörük kaç yaşında ve nereli?)

4N1K Barış karakteri kimdir? (Burak Yörük kaç yaşında ve nereli?)

4N1K oyuncuları içerisine Barış karakteri ile dahil olan Burak Yörük dizinin önemli isimleri arasında bulunuyor. 4N1K Barış’ın başına gelen olaylar ise projenin takipçilerini güldürmeye devam ediyor. Peki, yaz sezonu dizileri arasında yer alan 4N1K İlk Aşk’ın Barış’ı Burak Yörük kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

4N1K dizisi oyuncuları arasına Barış rolü ile dahil olan Burak Yörük’ün kariyeri dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. İşte her cuma ekranlarda yer alan dizide Barış’a hayat veren Burak Yörük’ün yer aldığı projeler…

4N1K BARIŞ KİMDİR?

Nam-ı diğer Sırık. Özgüveni battal beden. Şayet bir ''Ozansoy''sanız, hayata bir adım önde başlarsınız. Barış, Ozansoy ailesinin tatlı serseri veliahtı. Hayat onun için bir oyun alanı… İlgi odağı olmaya bayılıyor. Rekabet, onun vazgeçilmezi. Hayatta hiçbir şeyi elde etmek için ekstra bir çaba sarf etmediği için, ona meydan okuyan biri varsa, artık tek gündemi o kişi oluyor. Motosiklet ve basketbol onun vazgeçilmezi. Anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, disiplin kumkuması babaannesi tarafından büyütülmüş.

4N1K OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BURAK YÖRÜK KİMDİR?

26 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da doğan Burak Yörük, kariyerine 2002'de "çocuk oyuncu" olarak başladı. Beykent Üniversitesi'nin "Tiyatro bölümünde" eğitimini sürdüren Burak Yörük; Ben Onu Çok Sevdim, 20 dakika ve Biz Boşanıyoruz adlı dizilerde oynadı.Genç oyuncu, geçtiğimiz yıllarda vizyona giren "4N1K" filminde Barış Ozansoy karakteri ile kariyerine büyük bir adım atarak sinema dünyasına "Merhaba" dedi. Yörük ayrıca, aynı filmin devamı olan "4N1K-2"de rol aldı.

BURAK YÖRÜK’ÜN OYNADIĞI PROJELER

  • 4N1K / Barış / 2018
  • Ben Onu Çok Sevdim / Aydın Menderes / 2013
  • 20 Dakika / Tayfur/ 2013
  • Biz Boşanıyoruz / Cancan / 2004
  • 4N1K 2 / Barış / 2018
  • 4N1K / Barış / 2017