4N1K İlk Aşk oyuncuları, konusu ve karakterleri belirlendi (4N1K oyuncu kadrosu)

4N1K İlk Aşk oyuncuları, konusu ve karakterleri belirlendi (4N1K oyuncu kadrosu)

4N1K İlk Aşk dizisi oyuncuları ve bu oyuncuların hayat verecekleri karakterler diziseverlerin bilgisine sunuldu. Geçtiğimiz haftalarda sinema filmi ile ekranlarda olan gençlik projesinin dizisinin çekileceği duyurulmuştu. İşte 4N1K dizi oyuncuları, konusu ve karakterleri...

4N1K İlk Aşk oyuncu kadrosu projede yer alan isimleri gösterdi. Genç oyuncuların ağırlıkta olacağı dizide eğlenceli görüntüler ortaya çıkacak. İşte dizi oyuncularının tamamı ve canlandıracakları karakterler ile ilgili bilgler...

4N1K OYUNCULARI

GÖZDE MUTLUER (YAPRAK AYVAZ) KİMDİR?

Tuhaf ve eğlenceli bir kız. Alışılmış karakterlerden değil, Yaprak'ı okuduktan sonra projeye inanılmaz heyecan duydum. Yaprak henüz bir çok duyguyu tatmamış genç bir kız. Çoğu sorunun cevabı onda yok ama arkadaşlık nedir sorusunun cevabına beraber büyüdüğü 4 arkadaşı sayesinde sahip.

CİHAN ŞİMŞEK (SİNAN YORULMAZ) KİMDİR?
Sinan, dostlarına çok bağlı ve onlar için her şeye göğüs gerebilecek bir çocuk. Kızlar tarafından ilgiye alışmış ve bu durumdan da gayet hoşnut.

SİNA ÖZER (GÖKHAN KARADEMİR) KİMDİR?

Gökhan Karademir aşırı kıskanç ve aşırı sağdık, neredeyse her şeyi enlerinde yaşayan bir lise öğrencisi. Dizinin esas tayfası olan grubun en hırçın üyelerinden. Aşırıya kaçan hayatı onu çok ilginç durumlara düşürebiliyor. Ancak çoğu zaman arkadaş grubunun da yardımlarıyla bu sorunların üstesinden gelmeyi başarıyor. Grubun en eğlenceli karakterlerinden.


ATAKAN HOŞGÖREN (ALİ TEKELİOĞLU) KİMDİR?

Ali arkadaşlarına bağlı onları koruyup kollayan bir karakter aynı zamanda grubun tek kız üyesi olan yaprağa 12 senedir aşık ve bunun mücadelesini vermekte.

BURAK YÖRÜK (BARIŞ OZANSOY) KİMDİR?

Zengin Ozansoy ailesinin şımartılmış öz güvenle donatılmış oğlu. Hiç yenilmemiş; hiç kaybetmemiş hatta yarışa bile girmemiş; bu nedenle yarış onun çok dikkatini çekiyor.

ESLEM AKAR (ECE) KİMDİR?

Ece, okul müdürünün kızı. Tamamen doğalıktan ve sadelikten yana. Zeki ve çevresinden ilgi gören biri. Sevecen bir kız.

CEMREHAN KARAKAŞ (OĞUZ ÜNAL) KİMDİR?

Oğuz Ünal pizza delisi Kate Upton ile platonik bir aşk yaşamakta bunun yanı sıra zeki komik eğlenceli ve şaka yapmayı seven biri enerjik ve çocuksu tavırları olsa da gerektiğinde iş bitirici olabilen biri oynamaktan keyif duyduğum deli dolu ama cool biri.

Suğdem Gözalır (Merve) kimdir?

Okulun en gözde kızlarından, “bakana defalarca baktıran” türden. Bu da onun laneti olmuş biraz, çünkü erkek arkadaşı, “dünyanın en kıskanç sevgilisi” olmaya oynayan Gökhan. Gerçi Gökhan’ın darlamaları, çelik yelekten seken kurşun gibi sekiyor Merve’den. Çünkü özgüveni yerinde, yeri geldiğinde “pardon, sen hayırdır?” demeyi iyi biliyor. Giyiminden, makyajından zerre ödün vermiyor Gökhan için. Havası, tarzı, gören erkeği akışkan edecek cinsten. Hatta Gökhan kıskançlık konusunda vites yükseltmişse “kısasa kısas” deyip o da başlıyor şartlarını sıralamaya. Gökhan’ı seviyor; ama ona karşı güven problemi yaşayan, onu çerçevelemeye çalışan bir erkeğe de tahammülü yok. Gökhan inatçıysa o da inatçı.

Aybanu Aykut (Oya) kimdir?

Yaprak’ın annesi. Kızı, diğer kızlara benzesin diye elinden geleni yapıyor; ama sonuç her daim hüsran. Haliyle kızıyla her daim didişme halinde… Gelgelelim bu ikilinin kavgalarının raf ömrü en fazla yarım saat. Çok fazla küs kalamıyorlar. Barış’ın gelişiyle beraber Yaprak’ta başlayan değişim, Oya’da önce büyük bir şaşkınlığına, sonrasında da mutluluğa neden oluyor.

4NK1 İLK AŞK'IN KONUSU NE?

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS