Anneler Günü hediyesi fikirleri ve kolay el yapımı hediyeler…

2020 Anneler Günü bu yıl koronavirüs gölgesinde geçecek özel günlerden olacak. Bu özel günde annelerine hediye almak isteyen kişiler birçok mağazanın kapalı olması nedeniyle el yapımı hediyeyi tercih edecek. İşte Anneler Günü hediyesi fikirleri…Anneler Günü hediyeleri her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü annelerle buluşuyor. Bu yıl 10 Mayıs 2020 tarihine denk gelen özel günde binlerce kişi annelerine hediyeleri verecek.

Mağazaların kapalı olması nedeniyle birçok kişinin tercihi ise kolay el yapımı hediyeler olacak. İşte o hediyelerden bazıları…

Avuç içi saksı

Anneler için en değerli kişiler elbette evlatları. Bu nedenle sizin ellerinizin şeklinden oluşan bir saksı anneniz oldukça değerli olacaktır. Yapımı ise oldukça basit. Gerekli alçı malzemelerini alarak bunu yapabilirsiniz. Vakti olmayan kişiler ise eldivenin içerisini alçı ile doldurarak kurumaya bırakabilir, alçı donduktan sonra eldivenleri keserek alçının içerisine toprağı koyabilir.

Aile tablosu

Covid-19 kapsamında en çok satılan ürünlerden biri de tablo yapmak için kullanılan boya ve benzeri malzemeler olmuştu. Ailenizi yansıtan bir tablo hazırlayarak annenize hediye edebilirsiniz.

Şarkılı video montajı

Dijital çağda verilebilecek en kolay hediyelerden biri de annenizin ve ailelerinin fotoğraflarından oluşan bir slayt hazırlamak olabilir. Fon müziği olarak bu slayta annenizin en sevdiği şarkıyı da ekleyebilirsiniz.

Kar spreyli balon odası

Evin bir odasını çeşitli renklerde balonlarda süsleyerek herhangi bir alana kar spreyi ile annenizi ne kadar sevdiğini anlatan sözler yazabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS