ajanda

Mesut, Arka Sokaklar 442. son bölümde çetenin içine sızdı, yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu

  1. Ajanda

Mesut, Arka Sokaklar 442. son bölümde çetenin içine sızdı, yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu

Mesut, Arka Sokaklar 442. son bölümde çetenin içine sızdı, yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı çeteyi çökertebilmek için plan yapan ekibin Mesut'u çetenin içerisinde dahil etmesiyle birlikte merakla beklenmeye başlandı. Rıza Baba ve Arif Müdür'ün beraber yürüttüğü operasyonda Mesut'tan gelen ilk sinyalin ardından operasyon için start verildi. Depoya baskın yapan ekip Arka Sokaklar'da 19 Mayıs'ta yayınlanan bölümde Mesut'u tehlikeye atmamaya çalıştı.

Arka Sokaklar son bölümde riski operasyon nedeniyle nefesler tutulurken Selin, Mesut'un operasyonun kilit ismi olmasından duyduğu rahatsızlığı gizlemedi. Dizide operasyon gereği kılık değiştirerek suçluların arasına karışmak zorunda kalan Mesut, çıkan çatışmadan yara almadan kurtulmaya çalışacak. Çetenin liderleri ise güvendikleri Mesut ile birlikte arka kapıdan kaçmak için büyük çaba sarf edecek. Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı internet ile aynı anda içeriğimizde olacak...

ARKA SOKALAR 441. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Merkeze gönderilen yüzlerce çiçeğin sahibi merak konusu olurken çiçeklerden birinde yazan notu okuyan Aylin gerçeği açıklayacak. Çiçekleri gönderen kişinin Murat olduğunu ifade eden Aylin komiser gönderilen hediyelerin Volkan’a geldiğini söyleyince ekip büyük şaşkınlık yaşayacak.

ÇATIŞMA ÇIKACAK

Operasyona katılan ekip Mesut’tan gelen sinyal sonrası içeriye girmeye hazırlanırken Rıza komiser Mesut’a dikkat edilmesi yönünde uyarılarda bulunacak. Mesut’un çetenin içerisinde riskli bir konumda olduğunu düşünen Selin ise “Ya bir gün birini infaz etmeni isterlerse” diye soracak. Arif Müdür ile birlikte operasyonu yöneten Rıza komiser “İşaret geldi başlıyoruz çocuklar” diyerek operasyon için startı verecek. Çıkan çatışmada çete üyelerinin güvenini kazanan Mesut ise arka kapıdan liderleri ile birlikte kaçacak.

ARKA SOKAKLAR’DA ÖNCEKİ HAFTALARDA NELER YAŞANDI?

Bankada gerçekleştirilen soygunu görüntülemek üzere olay yerine giden Zeliha bir anda suçluların hedefi olmuş, kızının kaçırıldığını canlı yayında gören Hüsnü ve Suat baygınlık geçirmişti. Kaçırıldığı esnada görevini yapmaya devam eden Zeliha’yı kurtarmak üzere yola çıkan Hüsnü, suçlulara kızına dokunulmaması yönünde uyarılarda bulunmuştu. Hüsnü’ye sakin olması gerektiğini söyleyen Rıza komiser ekibe Zeliha’ya zarar gelmemesi için özenli davranmaları gerektiğini belirtmişti. 

ALİ VE PINAR KAVGASI DEVAM EDECEK

Geçtiğimiz bölümde yanlış anlaşılma nedeniyle eşinden ayrılmak zorunda kalan Ali masum olduğunu ispatlamaya devam edecek. Ali'ye inanmamakta ısrarcı olan Pınar ise gelecek hafta gözyaşları dökecek. Pınar’ın kendisine inanmamasını yediremeyen Ali ise direksiyonu yumruklayacak.

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS